Sünnet Düğünü Mekanları Anadolu Yakası

By Salon yakamoz In İstanbul Düğün Salonları No comments

Sünnet Düğünü Mekanları Anadolu Yakası mekan tercihlerine gelmeden önce, erkek çocukları için en kutsal dönem olan sünnet düğünü, toplumda erkek çocuklarının erkekliğe ilk adımı olarak ifade edilen sünnet için hazırlanan bir tür eğlence organizasyonudur. Dolayısıyla anne ve babalar, oğullarının bu özel gününü en güzel şekilde organize etmek ve en ideal salonları tercih etmek isterler. Özellikle de Anadolu Yakası’nda yaşayanlar için birbirinden şık ve kaliteli sünnet düğünü salonları bulunurken, tercihe ya da ihtiyaca göre kapalı ve kır salonları da bulabilmek mümkündür.

Sünnet düğünü mekanları Anadolu Yakası için birkaç örnek göstermek gerekirse; Çavuşbaşı Kasrı, Yakamoz Gala Düğün Davet ve Balo Salonları, Cemile Sultan Korusu,  Sophia Teras ve Mercure İstanbul Altunizade Otel bu salonlardan yalnızca bazılarıdır. Bu ve bunun gibi pek çok salonda birbirinden şık organizasyonlarla sünnet düğünü gerçekleştirmek, misafirlerinizi olabildiğince eğlenceli ve kaliteli bir şekilde ağırlayabilmek mümkündür. Üstelik bu salonlarda tercih edilecek olan organizasyona göre bütçenizi zorlamadan harika bir sünnet düğünü de gerçekleştirebilirsiniz.

Yakamoz Gala Balo ve Davet Salonları’nda Kaliteli Hizmetleri Uygun Fiyatlarla Görebilirsiniz!

Maltepe ilçesinde yer alan Yakamoz Balo ve Davet Salonları, Anadolu Yakası’nda tercih edilebilecek sünnet düğünü mekanları için en nezih mekanlardan biridir. oldukça şık bir iç dekorasyona sahip olan bu salonlarda maksimum 750 kişiye kadar muhteşem bir sünnet düğünü organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik Ramazan Ayı’na özel yüzde 30’a varan indirim fırsatı da sunan bu salon, donatılmış olduğu son teknoloji teçhizatları ve organizasyon boyunca ev sahiplerine yardımcı olabilecek teknik personelleri hizmet sunmaktadır.

Cemile Sultan Korusu’nda İster Açık Hava, İster Salon Tercih Edebilirsiniz!

Muhteşem bir sünnet düğünü organizasyonu için tercih edilebilecek en ideal mekanlardan biri de Cemile Sultan Korusu’dur. Üsküdar’da yer alan Cemile Sultan Korusu, olağanüstü Boğaz Manzarası sayesinde misafirlere ve organizasyon sahibine eşsiz bir deneyim sunarken, uzman ekibi ile de kaliteli bir hizmet sağlayabilmektedir. Üstelik size özel bir organizasyon sorumlusu tahsis eden bu salon, organizasyon boyunca da her türlü konuda yardımcı olabilmektedir.

Mercure İstanbul Altunizade Otel Sünnet Düğünü İçin İdeal Salonlardan

Üsküdar’da yer alan Mercure İstanbul Altunizade Otel, sahip olduğu oldukça şık bir salonu ile sünnet düğünü organizasyonlarında kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Oldukça modern bir dekorasyona sahip olan salonu ile tercihe göre büyük ya da küçük bir sünnet düğünü organizasyonu gerçekleştirebilmek mümkündür. Üstelik uygun fiyatlarla kusursuz hizmet sunan bu otel, konaklama imkanı da sağlamaktadır.

Elit Word Otelde Sünnet Düğünü İçin Muhteşem Bir Deneyim Sunuyor

Anadolu Yakası Sünnet düğünü mekanları arayışlarınızda Maltepe’de yer alan Elit Word, doğa ile iç içe bir konsept ile eşsiz bir deneyim sunmaktadır. Yıllanmış çam ağaçlarının altında gerçekleştirilebilecek muhteşem bir organizasyon ile hem çocuğunuz, hem de misafirleriniz için oldukça farklı ve harika bir deneyim sunan Elit Word, dilediğiniz takdirde kış ayları için kapalı salonları ile de hizmet sunabilmektedir.