Maltepe Şirket Yemek Toplantı Mekanları

By İstanbul Yakamoz Düğün Salonu In İstanbul Düğün Salonları No comments

Maltepe Şirket Toplantı Mekanları Yakamoz

Maltepe şirket yemek ve toplantı mekanları olarak sizlere cevizli minübüs caddesi üzeri marmaray durağı karşısında kapalı otoparkı ile 2 ayrı mekan sunan Yakamoz Gala Toplantı Salonları 50 kişiden başlayıp 700 kişiye kadar yemekli, yemeksiz organizasyonlar sağlamaktadır.

Şirket topantısı, genel kurul, defile, ödül töreni, tanıtım, dernek gecesi, gala ve birçok organizasyonlara ev sahipliği yapan mekanlarımız eşşsiz altyapısı ile sizlere cevap verebilmektedir. Maltepe ve kartal bölgesinde toplantı salonu aramalarınızda mekanlarımız bölgesinde ender ve tek salonlardır.

Yapmış olduğu toplantı ve organizasyonlar ile tecrübe sahibi olan mekanlar sizlerin isteklerini göz önünde bulundurarak hizmet vermektedir. Yapmış olduğumuz organizasyonlara örnek verecek olursak; Sanel Mühendislik Aş. genel kurulu ( Borsa İstanbul ), Avon, Hepsi Burada, Renault Mais, Özkaynak, Mengerler, Kosifler gibi bir çok dev firmaya ev sahipliği yapana mekanlarımız sizler için en güzel referansları bünyesinde bulundurmaktadır.

Yakamoz Gala Toplantı Mekanları Maltepe bölgesinde hizmet vermesine karşın  Kartal, Pendik, Tuzla, Ataşehir gibi bir çok ilçeye yakınlığı ile de bu anlamda sizlere en kolay konumda bulunmaktadır.

Sosyal Medyada Yakamoz

Google aramalarınızda size en iyi cevabı verebilecek mekanlarımızı mutlaka görmelisiniz. Hem fiyat politikasının uygunluğu hem kaliteden ödün vermeden sunmuş olduğumuz hizmet anlayışı tamami ile müşteri memnuyiyeti odaklı yapmış olduğumuz sunumlarımız ile sizleri ve misafirlerinizi en güzel şekilde ağırlamayı bir bor biliriz.

Mekanlarımızı aşağıda vereceğimiz instagram sosyal medya adresinden inceleyebilir, detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Maltepe şirket, yemek ve toplantı salonları olarak işinin ehli ve tecrübeli personel ve ekipmanlarımız ile yılların vermiş olduğu bilgi ve birikimi harmanlayarak sizlere her zaman daha iyisi, en iyisini yapmaya çalışmakla birlikte sürekli kendini yenileyen ve geliştiren firmalarımız her daim sizlere olağanüstü şartları sunmaya devam ediyor.

Bu bağlamda maltepe, kartal, pendik, ataşehir, tuzla ilçelerinde bulunuyor iseniz size en yakın konumda bulunan Yakamoz Toplantı, Yemek Mekanları ile mutlaka irtibata geçiniz. Kusursuz bir toplantı veya organizasyon planlıyorsanız sizlere en doğru adres Yakamoz Toplantı salonları’ dır.

Yakamoz Toplantı Şirket Mekanları için sizlere aşağıda bıraktığımız adres ve iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

instagram: https://www.instagram.com/yakamozdugunsalonlarimaltepe/

Rezervasyon: 0216 370 56 06