Muhafazakar Kır Düğünü

By İstanbul Yakamoz Düğün Salonu In İstanbul Düğün Salonları No comments

Muhafazakar kır düğünleri araştırması yapan çiftlerimiz için henüz kır düğünü şubemiz bulunmamaktadır. İki ayrı kapalı mekan seçeneklerimiz ile maltepe cevizli’ de hizmet vermekteyiz. Muhafazakar kır düğünü yapan mekan seçenekleri günümüzde pek bulunmamakla birlikte nedeni ise kır düğünü yapan yerler genellikle alakart müşteriye yani restaurant ve ve piknik alanlarına da hizmet vermektedir. Düğün organizasyonu da onlara ekstra bir gelir kaynağı olarak cazip gelmektedir. Bu neden ile düğün törenleri özensiz ve bilinçsiz olarak yapılmakta, sadece mekanın açık olması sizlerin cazibesini çekmektedir. Fakat bu şekilde tercih yapanlar çiftler, hayatınızda sadece bir kez olan bu en değerli anı sizler için bu tarz yerlerde hayal kırıklıkları yaratmaktaktadır. Bu tarz mekanların muhafazakar şartlara uygun olmamasının bir çok sebebi vardır. Bunlardan bazılarını sıralamak gerekirse,  aynı zamanda, aynı saatte mekanı birden çok aktiviteye kiralamaları, ayrı bölümde alkollü alakart müşterilere hizmet vermeleri, paravan sistemleri olmayışı gibi birçok madde sıralanmaktadır. Bu saydığımız sebeplerden ötürü  kır düğün yerleri malesef  muhafazakar şartlara uygun değildir.

Kartal ve Maltepe Muhafazakar Kır Düğünü Yerleri

Kartal ve maltepe sınırları içerisinde muhafazakar kır düğünü yerimiz bulunmamaktadır. Fakat iki ayrı kapalı düğün salonu ile sizlere kadın erkek ayrı hizmet verebilmekteyiz. Muhafazakar şartlara uygun düğün yapmaktayız. Mekanlarımız iki katlı olduğundan her katı ayrı olarak kullanabilmektesiniz, ayrıca tek mekan olarak tercih ettiğiniz takdirde salonumu paravan sistemi ile bölebilmekteyiz. Sizlerin isteklerinizi göz önünde bulundurarak hizmet verebiliyoruz. Kartal maltepe muhafazakar kır düğünü yerleri için bu şartlara uygun açık alan tercihi bulunmamaktadır. Açık alanlar biraz önce yukarıda belirttiğimiz şekilde hizmet anlayışı ile çalışmaktadırlar. Bu neden ile sizlere cevap verebilecek kapalı mekanlarımız ile sizin isteklerinize göre mekanlarımızı o güne hazırlayabilmekteyiz.

Google, bing, yahoo gibi  arama motorları ve sosyal medaya aramalarınızda karşınıza bir çok mekan çıkmış olabilmektedir.  Fakat emin olun sizin istek ve şartlarınıza cevap verememektedirler. Bu neden ile tutacağınız mekanın özellikleri ve altyapısı size uygun olması çok önemlidir. Yakamoz düğün salonları olarak sizleri mekanlarımızı görmeye hatta sosyal medaya adresimiz https://www.instagram.com/yakamozdugunsalonlarimaltepe adresimizden sayfamızı ziyaret etmeye ve sonrasında bir kahve içmeye bekliyoruz.

Rezervasyon : 0216 370 56 06