Kartal Açık Hava Kına Mekanları

By İstanbul Yakamoz Düğün Salonu In İstanbul Düğün Salonları No comments

Açık Alan Mekanlar İçin Düşünülmesi Gerekenler

Kartal ilçesi sınırları içerisinde henüz bir açık hava kına şubemiz olmasada kapalı mekan tercihlerinizde sizlere en kaliteli hizmet ve salonlar ile hizmet vermekteyiz. Kartal açık hava kına mekanları tercihlerinizde bir çok altarnatif bulunmaktadır. Tutacağınız açık alan mekanın olumsuz hava şartlarına karşın altarnatif bir kapalı alanı olmasına dikkat ediniz. Yoksa o en güzel gününüz heba olabilir. Bu konuda çiftlerimizin bir çoğunun bilinçsiz bir şekilde hareket ettiklerini görüyor ve duyuyoruz. Mekanın görselliğinden çok ince detaylarına ve o günki hava koşullarının düşünülmesi gerektiğini ısrarla sizlere aktarıyoruz. Fakat halen bu uyarılarımızı dikkate almayan çiftlerimiz o gün büyük hayal kırıklıklarına uğruyor ve pişmanlıklarını dile getiriyorlar. Dikkat edeceğiniz diğer bir husus ise davetliler için ulaşımı kolay merkezi olması çok önemlidir. Sizin için o gün değişik ikametlerden gelen davetliler saatlerce yollarda mekan aramaları hiç hoş karşılanmamaktadır. Sizin için davetlilerin rahatlığı da en az mekan kadar önemlidir diye umuyoruz.  Bu neden ile kolay ve rahat ulaşılabilirlik dikkate alınmalıdır.

Kartal Açık Hava Kına Mekanları Hangileri ?

Kartal açık hava kına mekanları ile ilgili oldukça altarnatif yerler bulunmaktadır. Ama tercih edeceğiniz mekanın ulaşımı kolay olması, altarnatif kapalı mekanının bulunması, kişi sayısı kapasitesi, mekanın sunmuş olduğu ikramlıklar, fotoğraf ve video hizmetinin olması, değiştirilebilir salon süslemeleri, otopark ve en önemli detay, yapacağı program çok önemlidir. İlk kez kına yapacak olanlar bu detayları mutlaka önemsemelidirler. Kartal açık hava kına mekanları hangileri derseniz google sosyal medya taramalarınızda bir çok altarnatif bulunmaktadır. İşi ehli ile yapanda, yapmayanda bu organizasyonu bilinçli, bilinçsiz çok kişi yapmaktadır. Bu organizasyon sadece sandalye ve masadan oluşmamaktadır. Fakat tercih edeceğiniz mekanın biraz önce belirttiğimiz özellikleri mutlaka olması gerekir. Hatta en önemlisi altarnatif kapalı alanının olması olmazsa olmazdır bu çok önemli bir detaydır.

Yakamoz Kına Salonları olarak iki ayrı dekore edilmiş 550 ve 700 kişilik kapasitededir. Kapalı salonlarımız ile ulaşımı kolay merkezi bir noktada sizlere hizmet veriyoruz eğer sizlerde kartal açık hava kına mekanları değilde, kapalı kına salonları tercihi düşür iseniz salonlarımızı mutlaka ziyaret ediniz

Rezervasyon : 0216 370 56 06       İnstagram: https://www.instagram.com/yakamozdugunsalonlarimaltepe/

 

Maltepe Dğün Salonu içinde oynayan insanlar