Kına Mekanları Anadolu Yakası

By Salon yakamoz In İstanbul Düğün Salonları No comments

Kına gecesi, türk toplumunun geçmişten günümüze kadar gelen bir geleneği olmasının yanı sıra, genç kızların da hayallerini süsleyen gecelerden biridir. Düğün öncesinde gerçekleştirilen kına organizasyonlarında çoğu genç kız bir nevi bekarlığa veda olarak kutlamalar yaparken, tercih ettikleri mekanın da kaliteli bir organizasyona, şık bir dekora ve misafirlerini rahat ettirecek bir konfora sahip olmasını isterler. İşte bu birbirinden şık kına mekanları anadolu yakası, tam da bu amaç doğrultusunda hizmet veren mekanlardır.

Anadolu Yakası’nda hizmet veren kına mekanlarından birkaçına örnek göstermek gerekirse; Yakamoz Gala Kına Mekanları, Park Night Davet ve Balo Salonları, Cevahir İstanbul Asia Lili Kına Maltepe, Nakkaş Suare Lili Kına Organizasyon, Kavacık Balkon Restoran ve Dream Garden tercih edilebilecek en şık kına mekanlarındandır.

Eşsiz Bir Organizasyon İçin Yakamoz Kına Mekanlarını Tercih Edebilirsiniz…

Kına Mekanları Anadolu Yakası arayışlarınızda, maltepe cevizli’de yer alan bu Yakamoz Gala Kına Mekanları, anadolu yakası’nda tercih edilebilecek olan en muhteşem kına mekanlarından biridir. saltanat paketi, hürrem paketi ve saray paketi gibi pek çok indirimli kına organizasyonları sunan bu mekan, oldukça uygun fiyatlarla kusursuz şovlar sunabilmektedir. Üstelik yalnızca bayanlara özel organizasyonlarda bayan dj, bayan garson, bayan fotoğrafçı ve kameraman dahi tahsis edebilmektedir.

Cevahir İstanbul Asia Lili Kına Maltepe En Özel Bu Gecenizi Taçlandıracak!

Kına Mekanları Anadolu Yakası araştırmanızda tercih edilebilecek bir diğer mekan ise Cevahir İstanbul Asia Lili Kına Maltepe’dir. Özellikle kına organizasyonlarında muhteşem bir deneyim sunan bu mekan, dilediğiniz takdirde yemekli ya da kokteyl tarzı bir organizasyon sağlayabilmektedir. 5 yıldız sahibi Cevahir İstanbul Asia Lili Kına, genç kızlara evlilik öncesinde prens adalarına karşı unutulmaz bir gece yaşatabilmektedir.

Park Night Davet ve Balo Salonları, Kına Organizasyonları İçin Biçilmiş Kaftan!

Anadolu Yakası’nda gerçekleştirilen kına organizasyonlarında adeta bir marka haline gelen Park Night Davet ve Balo Salonları, üsküdar’da yer alan harika bir mekan olarak karşımıza çıkmaktadır. Sunmuş olduğu kaliteli hizmetler ve birbirinden iyi içeriklere sahip, avantajlı kına paketleri ile gelin adaylarına unutulmaz bir gece yaşayan bu mekan, aynı zamanda gelin adaylarına kaftan ve bindallı hizmeti de sunmaktadır. Dilediğiniz 10 nedimenize kaftan ve bindallı tahsis edilirken, aynı zamanda kına merasimi esnasında ihtiyaç duyulan tüm malzemeler de Park Night Davet ve Balo Salonları tarafından karşılanabilmektedir.

Daha Az Kişi ile Özel Bir Gece Hayal Ediyorsanız Kavacık Balkon Tam Size Göre!

Kına Mekanları Anadolu Yakası bir tercihde, beykoz kavacık’ta yer alan Kavacık Balkon, bu yakada yer alan en prestijli mekanlar arasında yer almaktadır. Boğaza nazır manzarası ile kına gecelerinde kusursuz bir hizmet sunan bu mekan, tüm organizasyon ve süslemeleri layığı ile gerçekleştirebilmektedir. Özellikle az kişi ile doyasıya eğlenmek isteyenler için ideal bir mekan olarak tercih edilirken, müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı hizmet sunması mekanı bir adım öne çıkarmaktadır.