Kına Salonları

By İstanbul Yakamoz Düğün Salonu In İstanbul Düğün Salonları No comments

Masal tadında kına salonları  ile kendinizi  binbir  gece masallarındaki  prenses gibi hissedeceğiniz, düğün organizasyonlarında da sıkça tercih edilen şık ve ferah bir mekanda eğlencenin tadını doyasıya çıkartacaksınız. Bu bağlamda sizin keyifle ve stresten uzak bir gece geçirmeniz için tüm ekibimizle yanınızdayız. Kına salonları hizmetlerinin  yanı sıra düğün, kokteyl, nişan, dernek gecesi, gibi her türlü organizasyonlarınız için size bir telefon uzaktayız. Gelin ve damat adaylarımızı müşteriden daha çok bir dost olarak gören bir anlayış ve hoş görü ile onların bu en özel günlerini en kusursuz hali ile sunmaya çalışıyoruz.

Kına Salonu Özellikleri

Tüm bu hizmetleri verirken profesyonelliği elden bırakmıyoruz. Bir düğün salonu daha çok sosyal bir tesiste olması gereken her şeyin en ufak detaylarına kadar düşünülerek tasarlandığı kına salonlarında tüm organizasyonlarınız için size özel bir mekan hazırlamanın mutluluğu içindeyiz.Tüm eş, dost, aile ve akrabalarınızla kına geceniz boyunca eğlenceli şık ve ayrıcalıklı bir mekanda bulunmanın hazzını size yaşatmak bizim temel ilkemizdir. Salonumuzda çocuk oyun odasından tutunda bayan – erkek mescidi, gelin ve sanatçı odaları, makyaj odası, modern lavaboları, aperatif yiyecekleri, soğuk – sıcak içecekleri, led ışıkları, geniş dans pisti ile her türlü görsellik ve daha bir çok sayamadığımız bir çok özelliğe sahip kına salonları ile  siz değerli müşterilerimizi en güzel şekilde ağırlamanın coşkusu içindeyiz.

Güvenlik kamerası ile devamlı gözetlenen salonumuzda arabanız için otopark sorunu yaşamayacaksınız. Kına gecesi boyunca güler yüzlü tecrübeli garsonların hizmet kalitesi, profesyonel kamera ve fotoğraf çekimi ile siz değerli müşterilerine kendini özel ve ayrıcalıklı hissettirmek bizim işimiz.

Sizde ileride çocuklarınız ve torunlarınıza anlatabileceğiniz en güzel hatıraları ölümsüzleştirmek istiyorsanız, kına salonları ile bu hayalinizi hayatınıza geçirebilirsiniz. Kına salonları ile de hizmet vermeye başlayan Salon Yakamoz ailesi olarak bizler üstün ve kusursuz hizmet anlayışı ve profesyonel kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Dilerseniz kendi masalınızın prensesi olun, dilerseniz de klasik kına salonları anlayışının dışında doğal dokulara sahip doğal ve özel kına salonunda eğlenmenin ayrıcalığını yaşayın. Unutmayın Yakamoz kına salonları ile yaşanan güzel anların tekrarı olmaz ve asla unutulmaz.

Kına Salonları Rezervasyon

Rezervasyon: 0216 370 56 06