Cevizli Düğün Salonları

By İstanbul Yakamoz Düğün Salonu In İstanbul Düğün Salonları No comments

DÜĞÜN TÖRENLERİNİN VAZGEÇİLMEZİ CEVİZLİ DÜĞÜN SALONLARI

Düğün Törenlerinin vazgeçilmez mekanı olan cevizli düğün salonları  evlenecek  çiftlerin, hayatlarındaki bu en güzel günü rüya gibi geçirmelerini sağlamak için nezih ve şık salonlarımızda ve profesyonel kadromuz ile hizmet veriyoruz. Düğünün konseptine göre salon giydirmesi, gelin yolu hazırlıyoruz.

Ayrıca,  kar ve sis görselleri, konfeti görselleri, nikah masası ve çiçeği, barkovizyon (slayt gösterisi) gibi çiftlerimize yapacağımız özel sunumlarımızda var. Siz değerli çiftlerimizi düğün stresi dahil sorunlarınızdan arındırarak sadece mutluluğunuza odaklanmanızı, mutlu ve huzurlu bir evliliğe ilk adımı atmanız için buradayız.  Her şeyin en ince detaylarına kadar düşünüldüğü salonumuzda uzman fotoğrafçı ve kameramanlarımız ile sizlerin bu mutlu anlarınızı ölümsüzleştirecek. Üstelik çiftlerimize kredi kartına taksitle düğün yapma imkanıda sağlıyoruz. Çünkü bizim amacımız salonumuzda, evlenecek çiftlerimizin bu en özel günlerini rüya gibi geçirmelerini salonumuzdan mutlu ve unutulmaz anılarla ayrılmalarını sağlamak. Tüm çabamız bu yönde olup,  hayalinizdeki gibi lüks ve nezih bir mekanda 800 ve 600 kişilik iki ayrı düğün salonu kapasitesi ile, size hayatınızın en güzel anını yaşama imkanı sunmak için kaliteli tecrübeli kadromuzla hizmetindeyiz.

İstanbul Düğün Mekanları Alanında Markadır Cevizli Düğün Salonları

Düğün töreninize katılan siz değerli misafirleriniz içinde her türlü konforun en ince ayrıntısıyla düşünüldüğü düğün salonumuz ve tüm çalışanlarımız kapalı ücretsiz otoparkı, mescit ve çocuk emzirme odası, çocuk oyun odası gibi hizmetleri de sunmaktadır. Bu nezih mekanlarda sizlerede, sevdiklerinizle doyasıya eğlenmek kalıyor. Bu bağlamda istanbul cevizlide düğün salonu denilince ilk akla gelen düğün salonlarından birisi olan cevizli düğün salonları istanbul’daki düğün mekanları alanında marka bir düğün salonudur.

Kendinizi Özel Hissedeceğiniz Cevizli Düğün Salonları

Yemekli şirket toplantıları, iş hayatını kolaylaştıran hizmetleri, toplu yemekler, özel davet ve gecelerimizde profesyonel sunumları ile cevizli düğün salonları memnuniyetinize değer katıyor. Kendinizi özel hissedeceğiniz şık ve nezih bir mekanda düğün, kına gecesi, nişan,  sünnet, doğum günü, konser, özel toplantılar için yemekli, yemeksiz seçeneklerimizle hizmet veriyoruz. İstanbul anadolu yakasında tüm düğün salonları arasında verdiğimiz hizmet kalitesi ile maltepe ve cevizli ilçelerimizdeki çiftlerimiz için değil anadolu ve avrupa yakasındaki diğer ilçe ve semtlerinde evlilik hazırlığı  yapan tüm çiftlerimizin de hizmetindeyiz. Cevizli Düğün Salonu Fiyatları için hemen iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Kartal Düğün Salonları – Cevizli Düğün Salonları Rezervasyon: 0216 370 56 06