Evlenmek isteyen çiftlerde zaman gelirki akıllarına takılan en derin düşünce olur düğün salonları. Bu güzel birlikteliğin çok özel olması her çiftin ortak isteğidir tabiki. Günler öncesinden hatta haftalar aylar öncesinden düğün planları yapılmaya başlanır. Düğün salonları arayışlarıda tabiki çok erkenden başlar kültürümüzde. Sizlere düğün salonları ile ilgili kısa bir paylaşımda bulunacağız. İstanbul´da; düğün için bir çok farlı organizasyon seçenekleri bulunmaktadır. Arayışlarınızda sizlere kaliteli çözümleri sunan yakamoz gala her zaman yeni evli çiftlerin yanındadır.

Düğün Salonları Nasıl Olmalı ?

Mutlu anınızın daha da mutlu geçmesi, sorunsuz sıkıntısız bir düğün günü hayal ediyorsanız mutlaka düğün salonu seçiminide titizlikle, aceleye gelmeden ince eleyerek, sık dokuyarak yapmalısınız. Salonunuzu seçerken bir çok detaya özen göstermelisiniz. Sadece sizin ve anılarınız için degil gelecek olan davetlilerinizin içinde düğün salonu çok önemlidir.

– Kolay bulunabilir ve adres tarifi açısından basit olan bir mekan seçilmesi önerilmektedir
– Davetli sayınıza uygun oturma grubu bulunmalıdır,
– Araçları ile gelebilecek misafirleriniz için otoparkı olmalıdır,
– Giriş, karşılama kısmı ilgi çekici ve akılda kalıcı olmalıdır,
– Personelleri güleryüzlü, ilgili olmalıdır,
– Mutfak bölümü, pasta servis ve yemek servis bölümü hijyenik olmalıdır,
– Oyun ve halay çekilebilecek alanı geniş olmalıdır,
– Ses, müzik sistemi kaliteli olmalıdır,
– Düğün Salonunun aydınlatma ve ışıklandırmaları sıradan olmamalıdır,
– Organizasyon yapabilme yeteneğine sahip bir düğün salonu olmalıdır,

Bunlar en önemli düğün salonları nasıl olmalıdır sorusunun cevaplarıdır. Tabiki bunlar dışında da listeyi çoğaltmak mümkündür, ancak bu kriterlere uyulması bile düğün gününüzün iyi geçmesine yeterli olacaktır.

Düğün Salonları Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Herkes en özel günlerini en mükemmel şekilde değerlendirmek ister. Eğer sizde bu özel ve mutlu günlerinizde en kaliteli ve en iyi hizmeti sunan düğün salonları arasında seçim yapmak için, sizin isteklerinizi göz önüne alarak bu önemli organizasyona ev sahipliği yapan bir firma ile görüşmek isterseniz, bizi değerlendirmelisiniz. Siz en özel gecenizde eğlenmenin ve misafirlerinizle ilgilenmenin tadını çıkarırken gerekli tüm detayları sizin adınıza büyük bir titizlikle yürütüyoruz. Düğün salonları ´nın en önünde gelen yeniliklere açık olan bir şekilde tasarlanması, misafirleriniz için farklı detaylar ve de tüm bunların dışında farklı bir müzik anlayışı benimsiyoruz. Sizde bu şekilde biraz daha farklı ve sıradan olmayan bir organizasyon istiyor iseniz, mutlaka yapmanız gereken şey hizmetlerimizi incelemek, olmalıdır.

Klasikleşmiş Düğün salonları modundan çıkmış mekanlarımız ve modern dekorumuz ile siz değerli misafirlerin karşısında her zaman en iyisi olmaya devam ediyoruz. Böylesine özel bir gece her zaman sizin için mükemmel olmalıdır. O nedenle bu değerli anlarınız en değerli seçenekler ile süslenmelidir. Ancak o zaman kendinizi daha iyi hissetmeniz açısından doğru seçimler yapabilirsiniz. Hayatınızda bir kez olan bu en önemli günlerinizde, seçkin düğün salonları‘ mızda son derece önem arz eden bu organizasyonu, dillere destan bir şekilde unutulmaz kılmak için, sizleri salonlarımıza bekliyoruz ve unutulmayacak anı hep beraber paylaşalım diyoruz. Böylesine özel bir gecede sizlere adeta bir prens ve prenses gibi davranabilecek olan bir organizasyon tasarlıyoruz. Sizin için en önemli gece olabilir ancak sizlerde bizim için en değerli misafirlerimizssiniz. Bu nedenle sizin için asla unutulmayacak bir gece tasarlamayı düşünüyoruz. Eğer siz de kendiniz için böylesine farklı bir tören ve organizasyon düşünüyor iseniz, farklı seçeneklerimize göz gezdirebilirsiniz.

Düğün Salonları Rezervasyon Tarihleri Nasıldır ?

düğün mekanı

düğün mekanı

Ülkemizde yoğun insan kalabalığının olduğu illerimizde çok erkenden düğün salonları rezervasyonları dolmaktadır. Bu süre İstanbul gibi metropol şehirlerimizde 3-4 ay öncesine kadar doluluklar olduğu görülmekte hatta düğün mevsimi diyebileceğimiz yaz aylarında bu süre daha da uzamaktadır. Her çift genelde düğün salonu rezervasyonu yaptırırken hafta sonu olması hatta bunun içinden pazar günü ve akşam saatleri olmasını tercih eder. Her çift yaz aylarından bu saat dilimine yöneldiğinden çok fazla talep oluşmaktadır. O yüzden mümkün olduğunca erken davranmanızda fayda olacaktır.

Düğün salonları seçimlerinizde erken rezervasyonun size kazandıracağı bir diğer faktörde tabiki fiyatlar olacaktır. Acil düğün salonu arayışınızda karşınıza çıkan fiyatlara şaşırabilirsiniz lakin çok öncesi tarihlerde yapılan başvurular hem salon yönetimi için cazip hemde sizler için fazlasıyla avantajlı olabilir.

Salon Güvenlik Özellikleri

Biliyorsunuzki salondaki düğün esnasında yüzlerce yüz arasından kimin düğüne davetli kimin davetsiz olduğunu anlamak pek mümkün olmamaktadır. Bir çok düğün esnasında ülkemizde hırsızlık durumları sıkça görülmektedir. Bunun önüne geçmek %100 mümkün olmasada caydırıcı önlemler ile azaltmak ve düğün sahipleri ile davetlilere sorunsuz bir düğün günü geçirmelerini sağlamak mümkündür. Seçemeyi düşündüğünüz düğün salonları için bir kriterde güvenlik personeli ve güvenlik kameralarıdır.

Bir çok düğün salonu çalınma ve hırsızlık gibi durumlarda mesuliyet üstelenmemektedir. Bunun nedenlerinden biri çok fazla sayıda insanın, davetlinin olması ve takip edilemeyecek bir kalabalığın oluşmasıdır. Ancak yinede görüntülü takip ve video yöntemleri ile ve bir kaç personelin görevlendirmesi ile bu gibi vakalar en aza indirilebilmektedir.

Salonlarda En Sık Çıkan Sorunlar

Düğün gününüzde bir çok sorun çıkabilir tabiki buna hazırlıklı olmalısınız. Kimi çok ufak diyebileceğimiz sorunlar o stresli anınızda sizlere çok büyük problem gibi gelsede daha sonra çok basit olduğunu anlayacaksınız. Ancak ülkemizde bazı düğün salonları ise personel eğitimsizliği yüzünden çiftleri, ve çiftlerin ailelerini mağdur etmektedir. Bilinçsiz ve eğitimsiz personeller bahşiş almak pahasıyla hem damat, hem düğün çitlerinin ailelerini yıpratmakta, bunaltmaktadır. Düğün salonuna ilk giriş anında başlayan bahşiş furyası, düğün boyunca devam etmektedir. Hatta düğün bitiminde bile bu türlü baskıların olduğu bazı düğün salonlarında görülmektedir. Bu konuda da salon anlaşmanızda üstüne basarak iletebilir veya düğün günü sabahı yönetimle detaylı bir görüşme yapmanız önerilmektedir.

Salonlar Arasındaki Fiyat Farkları
Düğün Salonu

Düğün Salonu

Aslında buna kaliteye göre düğün salonları fiyatları diyebiliriz. Binlerce düğün salonu arasında her birinde farklı fiyatlar görebilirsiniz. Karşı karşıya aynı caddede bulunan düğün salonları arasında da ciddi farkların olduğu aşikardır. Bunun başlıca nedenleri düğün salonunun hacmi, davetli kapasitesi, oturum masa sayıları ve iç dekorasyon kalitesi ile örnekleyebiliriz. Fiyat farkları genelde bu gibi nedenlerle oluşsa da kimi salonda müzisyen, sanatçı farkı ve konum farkı nedeni ile de fiyat farkı oluşmaktadır.

Erken düğün salonu rezervasyon durumlarında kimi salonlardan daha uygun fiyatlara faydalanmanızda tabiki mümkündür. Bunun için ince eleyip sık dokumalı ve iyi bir araştırmaya girişmelisiniz. Heme kaliteli güzel bir düğün olacak hemde en uygun fiyata bundan faydalanacaksınız.

Salon yakamoz ailesi olarak sizlere kısa bilgilendirme yaptığımız yazımızın sonunda eğer yine de aklınıza takılanlar olursa lütfen çekinmeden bizleri arayınız. Sitemiz içerisinde düğün salonları ile ilgili yüzlerce paylaşımı rahatlıkla bulabilirsiniz. lütfen sabırla tüm detayları incelemeden düğün salonları seçiminizi yapmayınız. Yakamoz Gala ailesi olarak uzun yıllardır düğün salonları hizmetini iki farklı salonumuzda mümkün olan en yüksek kalitedeki hizmet anlayışımız ile vermeye devam ediyoruz.

 

Düğün Salonları Hizmet Bölgemiz

Yakamoz gala olarak İstanbul Anadolu yakasında hizmet vermekteyiz. Tam adres olarak Kartal ilçesinde olsak da salonumuzu tercih eden binlerce yeni çift aynı ilçede oturmamaktadır. Anadolu yakasının tüm ilçelerinden düğün salonu kiralama hizmetini alan müşterilerimiz bulunmaktadır. Hangi ilçede olursanız olun düğün salonumuzu tercih edebilirsiniz. Kartal düğün salonları, Maltepe düğün salonları, Pendik düğün salonları, Küçükyalı düğün salonları bize en yakın bölgeler olsada Anadolu ayaksından tüm düğün organizasyonlarınıza talibiz.

Çok amaçlı Düğün Salonları‘mızda mutluluğunuzu bizimle paylaşmak ister misiniz? Hemen rezervasyon için bizlere ulaşabilirsiniz.

İnstagram: https://www.instagram.com/yakamozdugunsalonlarimaltepe/

Rezervasyon: 0216 370 56 06