HAKKIMIZDA

2000 yılında oluşturduğumuz ilk salon deneyimimizle hizmete başladık. Sıradanlaşan organizasyonlar ve de klasik tören alışkanlığını ve aynı zamanda kalitesi düşen hizmet anlayışını değiştirmeyi ilke edindik.

İnsanlar artık sıradan törenlerden yada sıradan organizasyonlardan hoşlanmıyorlar. Artık herkes için yenilik zamanı geldi!

Farklı organizasyonlar yapan firmanın zamanı geldi diye düşünüyoruz. Sektörümüzde 14. yılımızda sizlere hizmet vermenin gururu ve mutluluğu içerisindeyiz.

Yenilikçi yapımızla beraber, teknolojiyi yakından takip ederek sizlere daha iyi hizmet vermekteyiz. Çünkü farklı slaytlar ve buna benzer olarakta farklı orkestra deneyimleri için teknolojik aletlerin takip edilmesi gerektiğini çok iyi biliyoruz.

Sizlerin memnuniyetinden kaynaklı tavsiye üzerine gelen müşteri potansiyeli ve taleplerle birlikte işlerimizinde artması ile tek seçenek olarak kalmak ile yetinmeyip siz değerli müşterilerimize hep en iyi, daha iyi, hizmet politikası ve bir düğün organizasyonunda olması gereken tüm detayları, sizlere daha iyi sunabilmek için 2007 yılında 2. mekan tercihi seçeneğini de devreye soktuk.

Şu anda salon yakamoz düğün salonları olarak iki mekan seçeneği ile sizlerin seçtiği mekan ve tören tercihi bizlerin tercihimiz anlayışıyla hizmete devam etmekteyiz. Hepinizi anadolu yakası´ nın ve maltepe´ nin, en kaliteli ve en gözde mekanı olan salonlarımıza bekliyoruz. Farklı mekanlarımızı ve de mekan süslememizi görmeden asla seçimlerinizi yapmamalısınız.

Sıradan bir anlayıştan ve sıradanlaşan törenlerden çok daha farklı bir anlayış istiyor iseniz, mutlaka bizi tercih etmelisiniz. Mutluluğunuza mutluluk katmak için; Salon Yakamoz Düğün Davet Salonları…..

Anılarınıza bizide katmanız dileğiyle…

 

0 Yorumlar

Yorumunuz