Küçük Söz Mekanları

By İstanbul Yakamoz Düğün Salonu In İstanbul Düğün Salonları No comments

Günümüzde değişen ve yenilenen kültür olan söz ve isteme organizasyonları gelenekselleşmiş ev ortamında yapılmaktaydı. Artık yeni nesil küçük ve butik söz mekanlarının sayısı günden güne artış göstermektedir.

Bunların sebeblerinden bazılarını sıralamak gerekirse, evlerin küçük olması, organizasyon yapısı, hizmet ve ses sistemi, süslemelerin uğraştırıcı ve zahmetli olmasından ötürü bu tür gelenekselleşmiş organizasyonlar daha yeni nesil ve butik mekanlarda tercih edilmeye başlamıştır. Buda mekanlarda değişim ve yenilik ve daha küçük mekanlar yapılmasına öncülük etmektedir.

Yeni Nesil Küçük Söz Mekanları

Yeni nesil küçük söz mekanları Yakamoz Gala Davet bünyesinde sizlerin özel isteklerinize göre hazırlanmaktadır. Farklı ve altarnatifli konsept seçenekleri ile dillere destan bir şekilde sunulmaktadır.

Maltepe, kartal ve pendik ilçelerine yakınlığı ile toplu taşıma araçlarının ve raylı araç duraklarına yakındır. Bundan ötürü muhteşem bir lokasyonda bulunan güzide mekanlarımız sizlere organizasyon ile alakalı her konuda destek vermektedir. Bununla alakalı organizasyondan önce müzik seçimleri, salon görsel dekoru, fon ve taglar, fotoğraf ve video çekimi, konseptler sizin için en ince ayrıntıya kadar dikkat edilerek hazırlanabilmektedir.

Sizinle ortak organize edilen bu önemli günde sonradan karşılaşabileceğiniz en ufak sorun yaşanmamaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız bu mutlu gününüzün en güzel bir şeklide geçmesi için yoğun çaba sarfetmektedir. Bizlere 0216 370 56 06 numarali telefondan ulaşabilir, aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. instagram sayfamızdan detaylı görselleri inceleyebilirsiniz.