Butik Düğün Mekanları

By İstanbul Yakamoz Düğün Salonu In İstanbul Düğün Salonları No comments

İstanbul anadolu yakası maltepe cevizli marmaray durağı karşısında caddeye cephe otopaklı iki ayrı butik düğün mekanları ile sizlere hizmet sağlamaktayız. Bölgesinde konum ve lokasyon olarak çok avantaj içeren Yakamoz Düğün Salonları güncel ve modern mekanları ve teknolojik altyapısı ile kendini rakiplerinden her daim bir adım önde tutmayı başarmıştır. Kalitesinden ödün vermeyen butik düğün mekanları 100 kişiden başlayıp 700 kişiye kadar atarnatifli organizasyonlara ev sahipliği yapmaktadır.  İlkesine kaliteli hizmet uygun fiyat politikası ile sektörde yıllardır ilklere imza atan mekanlar sizlere cevizli maltepe’ de hizmet vermektedir. Sizler için hazırlanmış altartafli mekan süslemeleri, kapalı otopark ve vale hizmeti, sigara içilebilen açık alanları ve terası, mescid ve çocuk emzirme odası, müstakil yapısı itibari ile üst katta olması mekanları bulunulmaz kılmaktadır.

En Şaşalı Maltepe Kartal Butik Düğün Mekanları

Maltepe ve kartal ilçelerinde butik düğün mekanları google ve instagram aramalarınızda karşınıza bir çok altarnatif mekan çıkmaktadır. Fakat Yakamoz Düğün Salonları kendisine özgü yenilikçi yapısı ve her bütçeye hizmet verebilen ender mekanlardır. Kaliteli ve modern hizmeti uygun fiyatlara sunan firmamız sizlere olağanüstü anlar yaşatmaktadır. Dj ile canlı performans görsel ışık şöleni ile sınırsız eğlencesi  mekanları ayrıştıran en büyük özelliğinden bir tanesidir. Sizlerin isteklerine cevap veren işletmemiz sizi organizasyondan önce mekanda ağırlayarak detaylı prova ve danışmanlık hizmetini yaparak düğün günü hiç bir aksaklığa  sebebiyet vermemektedir. O gün herşey istediğiniz gibi yürütülmektedir. Müşteri memnunuyetini en ön planda tutan mekanlarımız davetlilerinize ve size unutulmaz anılar bırakmatadır. Maltepe ve kartal butik düğün mekanları için bize uğramadan karar vermeyin.

Butik Düğün Mekanları Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Butik düğün mekanları hakkında bilinmesi gereken detalar vardır. Bunlar ile ilgili sizlere bir kaç ipucu paylaşmamız gerekirse;

Mekan Kapasitesi

Bazı mekanlar butik adı altında geçiyor olabilir fakat kapasite olarak büyük olduğundan misafirleriniz mekanı dolduramayınca çok hoş bir görüntü olmuyor. Sizler gelin damat olarak mekana ilk girişinizde büyük bir hayal kırıklığna uğrayabilirsiniz. Bu neden ile mekanın ortamına ve kapasitesine çok dikkat etmeniz gerekmektedir.

Mekanın Dekoru

Mekan çok küçük butik bir mekan olabilir fakat burada dekor çok önem arz etmektedir.  Mekanın dekoru kapalı alanda koyu tonlar ağırlıkta olursa ışık görsellerini yutarak boğuk bir ortama dönüştürebilir. Buda gece boyunca sizi sıkarak keyifsiz bir ortama dönüştürür.

Ses Ve Işık Görseli

Butik mekanlarda en önemli detaylardan bir tanesi ise ses sistemi ve ışık animasyonudur. Yüksek ve kalitesiz bir ses sistemi gece boyunca misafirlerinizi ve sizi çok rahatsız edebilir. Bu detaya dikkat edin ve mekanın bir tonmaisteri olup olmağını özellikle sorun. Butik ve kapalı mekanlarda en önemli detaylardan bir tanesi de ışık sistemidir. Çünkü küçük mekanlarda ışık sistemi kuvvetli ise mekanı görsel bir şölen yerine çevirebilir.

Jeneretör Sistemi

Evet mekanların en olmaz ise olmazı jeneretör sistemi bunu mutlaka işletmeciye sormalısınız.

Otopark

Günümüzün en büyük eksikliği otoparkdır. Davetinize gelen misafirlerin rahat zaman geçirmesini ve iyi bir hizmet almasını istiyor iseniz otopark bu anlamda çok önemlidir.

Mekanın Havadar Olması

Eğer mekan üst katta veya düz girişte ise sağlam havalandırma sistemi olup olmadığını mutlaka kontrol edin. Butik mekanlarda mekanın küçük olması ve davetlilerin yoğun olduğunu düşünürsek bu tür mekanlar basık  bir atmosfere dönüşebilir.

Rezervasyon: 0216 370 56 06