Maltepe Kartal 100 Kişilik Düğün Salonu Fiyatları

By İstanbul Yakamoz Düğün Salonu In İstanbul Düğün Salonları No comments

Maltepe ve kartal bölgesinde 100 kişilik düğün salonu fiyatları ile ilgili küçük davetleriniz için tasarlanmış iki ayrı mekanımız ile sizlere cevizli marmaray durağı karşında bulunan tüm toplu taşıma araçlarının geçtiği cadde üzerinde kapalı ve ücretsiz otoparkımız ile en uygun şartlarda hizmet vermekteyiz. 23 yıldır bölgesinde kaliteli hizmet ve yenilik anlamında teknolojinin sunduğu tüm detayları en iyi şekilde bünyesinde barındıran mekanlar uygun fiyat kaliteli hizmeti ile müşterilerine olağan üstü şartlar sunmaktadır. Bu şartları görmek için altarnatif mekanları gördükten sonra mekanımıza gelip aradaki farklılıkları gözden geçirmenizi öneririz. Hizmet verdiğimiz davetli sayısı 100 kişiden başlayıp 650 kişiye kadar çıkmaktadır.  Salon 1 :  650, salon 2 : 450 kişilik kapasitede olup üst katta olduğu için havadar ve aydınlıktır. Ayrıca girişte ücretsiz kapalı otoparkımız, açık teras katımız ile lokasyon olarak ulaşılabilir konumdayız.  Buda mekanımızı diğer bodrum katta bulunan basık ve otopark sıkıntı bulunan yenilik yapmayan altarnatif mekanlardan ayrı kılan en büyük özelliğimizdir.

Neden Yakamoz Düğün Salonları Malatepe ?

Maltepe ve kartal 100 kişilik düğün salonu fiyatları ile minik davetlerinize size özel hazırlanabilen masa sandalye düzenlenmesi ile istediğiniz sayıya göre konsept hazırlanabilmektedir. Tamamen size özel ve isteklerinize göre  hazırlanabilen organizasyonlarınız için en ince ayrıntı sonuna kadar düşünülmektedir. Yakamoz Düğün Salonları olarak bizim için en değerli ve en önemli olan sizlerin isteklerine en doğru ve en hızlı cevabı vererek mekanlarımızdan sizleri mutlu ve güleryüzle uğurlamaktır. Bu bizim ve işletmemiz için en öenemli gurur kaynağıdır. Yıllarca bu bilinç ile müşterilerimize çözüm odaklı hizmet vermekteyiz. Bu sayede tavsiye üzerine gelen müşteri potansiyelemiz ile sektörde 23. yılımızı gereide bıraktık. Siz değerli müşterilerimize şunu gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz, en mutlu gününüz için Yakamoz Düğün Salonları ile görüşmeden asla karar vermeyiniz. Size en doğru adresin burası olduğunu hatırlatmak isteriz. Aşağıa belirttiğimiz sosyal medya instagram adresimizden mekanlarımızı detaylıca inceleyebilir ve bu sayede organizasyonlarınızı hayal edebilirsiniz.

Maltepe Kartal 100 Kişilik Düğün Salonu Fiyatları

Maltepe ve kartal ilçelerinde sizin için özel olarak dizayn edilmiş mekanlarımız ile düğün organizasyonun yanı sıra kına gecesi, nişan töreni, nikah, toplantı, parti gibi çeşitli organizasyonlara hizmet vermekteyiz. 100 kişilik organizasyonlardan 650 kişilik davetlere kadar ev sahipliği yapmaktayız. Maltepe kartal 100 kişilik düğün salonu fiyatları sizlerin belirlediği menüye göre değişmektedir. 10000 tl’ den başlayan fiyatlarımız ile her keseye uygun organizasyonlar gerçekleştirmekteyiz.  Tarih , gün ve menüye göre değişkenlik gösteren fiyatlarımız haftaiçi, haftasonu  yapacağınız organizasyonun şekline göre değişkenlik gösterebilmektedir. Sizlerin de gün, tarih ve menü detayı belli ise lütfen en uygun fiyatı alabilmek için bizimle irtibata geçiniz.

 

instagram: https://www.instagram.com/yakamozdugunsalonlarimaltepe/

Rezervasyon: 0216 370 56 06