Maltepe Söz Nişan Organizasyon

By İstanbul Yakamoz Düğün Salonu In İstanbul Düğün Salonları No comments

Yakamoz Düğün Salonları olarak maltepe söz nişan organizasyon ve isteme gibi etkinlikleri 24 senenin verdiği bilgi ve birikim ile tam teşekküllü ve profosyonel ekip ve ekipmanlar ile gerçekleştirmekteyiz. Sektörde sadece düğün değil, söz, nişan, isteme, kına gecesi, bekarlığa veda partisi gibi etkinliklere ağırlık vermekteyiz. Maltepe ve kartal ilçesinde adeta bir marka haline geldiğimiz sizlerden gelen olumlu dönüşler ile tescillenmiştir. Firmamız her zaman yaptığı tüm işlere farklı ve ince detaylara kadar özen göstermektedir. Buda firmamızı diğer firmalardan ayıran en büyük özelliğimizdir.

Yakamoz Düğün Salonları sizlere Cevizli marmaray durağının karşısında tüm toplu araçların geçtiği cadde üzerindedir. İki ayrı 450 ve 650 kişilik kapasiteli salonları ile kapalı ücretsiz otopakı ile hizmet vermektedir. Mekanlarımız 1. ve 2. katta olduğu için havadardır. Sigara içilebilen açık alanları lokasyon kolaylığı ile ulaşılabilirliği kolaydır. Misafirlere girişte şerbet ikramı, şehir dışı veya yurtdışından gelemeyen misafirler için internet üzerinden canlı yayın gibi bir çok özellik vardır. Bu firmamızı farklılaştıran diğer unsurlardan sadece bazılarıdır.

Maltepe söz nişan organizasyon firmaları içinde kendini ayırıştıran mekanlarımızda her zaman bize ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. maltepe ve kartal ilçelerinde söz fiyatları ve nişan fiyat araştırması yaparken bizlerden mutlaka ön bilgi almanızı tavsiye ederiz. Sosyal medya adresimiz instagram sayfamızdan görsel ve videoları uzunca inceleyebilirsiniz.

Maltepe ve Kartal bölgesinde söz, nişan, organizasyon, kına, sünnet, toplantı, düğün gibi etkinlik yapmak için en doğru adrestesiniz. Mekan arayışlarınızda sizlere en iyisini en makul fiyatlara sunmaktayız. Bu nedenle salonlarımızı mutlaka görmelisiniz. Yakamoz Maltepe Düğün Salonları yapacağınız organizasyonlara profosyonel bakış açısı ile işlerinde uzman personeller ve dj ile tam detaylı ekip ve ekipmanları bünyesinde bulunduran ender firmalardan bir tanesidir.

 

Bilgi ve rezervasyon için; 0216 370 5606

 

maltepe nikah salonu