Maltepe Kartal Film Çekim Yerleri

By İstanbul Yakamoz Düğün Salonu In İstanbul Düğün Salonları No comments

Maltepe ve Kartal bölgesinde hizmet veren mekanlarımız 25 yılı aşkın süredir 2 ayrı salon ile hizmet vermektedir.  Firmamızda uzun yıllar bir çok film çekimleri yapılmıştır. Set ve oyuncu kişilerin kullanabileceği özel alanlar bulunmakla birlikte kapalı otopark açık ve kapalı alanlar bulunmaktadır. Lokasyon olarak cevizli marmaray durağına yakınlığı ile tüm toplu taşıma araçlarının geçtiği cadde üzerinde bulunması mekanlarımızı ender kılan bir kaç özellikten bazılarıdır.

Maltepe Kartal Bölgesinde Hangi Filmler Çekildi?

Mekanlarımızda çekimi yapılan Çukur, Çifte Saadet, Gece Sesleri, Deli Yürek, Kurtlar vadisi, Ne Gemiler Yaktım, Baba ve sezonluk yaz filmleri bir kaç tanesidir. Ekranların sevilen dizilerine ev sahipliği yapan mekanlarımız bu konuda da bir hayli tecrübe edinmiştir.

Maltepe ve Kartal bölgesinde film çekimi için düğün, nişan, toplantı, iş yemeği, davet organizasyonu, sünnet düğünü, kına gecesi, söz ve isteme gibi bir çok etkinlik yapabilir, farklı konsetlerde de kullanabilirsiniz. Yakamoz Düğün Salonları film çekimleri için ideal ve bulunmaz bir yerdir. Google aramalarınızda mekanlarımızı incelemenizi tavsiye ederiz.

Eşşiz Film Çekimi Mekanları

Evet yukarıda belirttiğimiz gibi mekanlarımız konumu itibari ile eşsiz film çekimi yapılan yerlerdir. Bir çok türk dizisinin çekimlerine ev sahipliği yapmaktayız. Türk dizilerinin en çok çekim yaptğı yerler arasında bulunmanın gururunu haklı olarak yaşamaktayız. En güzel ve en kaliteli film çekimlerinin tercihi olmak bizim ve müessesemiz için çok önemlidir. Sizlere alt kısımda paylaşacağımız görseller mekan çekim yerleri arasında fikir oluşturtacaktır. Detaylı bir biçimde incelemenizi tavsiye ederiz.

Bizlere 0216 370 56 06 numarali telefondan ulaşabilir, aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. instagram sayfamızdan detaylı görselleri inceleyebilirsiniz.