Kültürümüzde Düğün önemli olduğu kadar Nişan da çok önemlidir. Düğün için gösterilerin hassasiyet genelde nişan için de gösterilmektedir. Nişan salonları da bu nedenle düğün salonları arasından hiç bir fark bulunmasa da aradaki en bariz farkın daha az davetliye hitap etmesi diyebiliriz.

Nişan Salonları Nasıl Seçilmeli

Genelde ülkemizde gelin adayının aile tarafından yapılan bir organizasyon olsada Nişanlar bazı durumlarda bu geçersiz olmakta ve ortak bir seçim yapılmaktadır. Düğün katılımcılarına, davetlilerine göre daha az sayıda insan katılmaktadır. Buda sizlere daha düşük kapasiteli bir salon tercihinde bulunmanızı ve daha ekonomik çözümler bulmanızı sağlamaktadır. Mekanlar ve davet yerleri bu açıdan bazı durumlarda iki salon ile hizmet verebilmektedir. Bir salon büyüklük bakımından diğerinin iki katını bulabilir. Bu da genelde nişan, kına, toplantı ve davet gibi durumlarda ufak salonun seçilmesi için organize edilmiştir.

Salonunuzu seçerken aynı düğün salonunda olduğu nişan salonları seçiminizde de salonun davetlerinizin kolay ulaşım kuracağı, dekorasyonu kaliteli, ışıklandırma sistemi ve müzik sistemi üst düzey olan ve tabiki eğitimli personel kadrosu bulunan salonlar olmalıdır.

Organizasyon Çeşitliliği

Nişan Salonunuzdan beklentiniz sade klasik bir geçiş mi yoksa organizasyonlar eşliğinde hafızalarda kalıcı bir an mı? Nişan salonunu seçerken salon yetkililerinden organizasyon hakkında bilgi alabilirsiniz. Kimi salonlar da pist çok güzel organize edilip müthiş bir hava yakalanabilirken kimi salonlar çok sönük sıradan bir hal alabilmektedir. Bunun dışında Damat ve gelin adayının giriş anı da çok güzel organize edilebilmektedir. Bu konuda mümkünse daha önceki bir kaç nişan organizasyon örneğine göz atmak istediğinizi yetkililere iletebilirsiniz.

Salon Yakamoz olarak Kartal ve Maltepe ilçesi sınırları arasında olan iki adet farklı büyüklükte salonumuzla siz değerli çiftlerimizin en mutlu anlarına eşlik ediyoruz. Nişan salonları hakkında daha detaylı bilgi almak ve salonumuzu yerinde görmek için lütfen bizlerle irtibat kurunuz. Sizlere hayatınızdaki en güzel anlarınızda eşlik etmek için ve anınızı daha da güzel kılmak için elimizden ne geliyorsa fazlasını yapmaya Yakamoz Gala ailesi olarak hazırız.