Muhafazakar Kına Gecesi

By İstanbul Yakamoz Düğün Salonu In İstanbul Düğün Salonları No comments

İstanbul, anadolu yakası, maltepe ve kartal ilçelerine sınır mekanlarımız cevizli bölgesinde tüm araçların geçtiği cadde üzerindedir. Marmaray durağına yürüme mesafesinde olmasından ötürü ulaşımı ve bulunabilirliği oldukça basittir. Muhafazar kına gecesi için bünyesinde tüm şartları barındırmaktadır. Kuranlı ve sohbetli kına gecesi için ikiye bölünebilen salonlar bayan erkek ayrı ve oyunsuz bir şekilde hizmet verebilmektedir. Ayrıca iki ayrı salon olmanın avantajları ile ayrı ayrı iki mekanıda kullanabilirsiniz. Bölgesinde muhafazakar şartlara uygun pek altarnatif bulunmayan mekanlarımızda isteklerinize göre organizasyon hazırlanmaktadır. Google sosyal medya aramalarınızda pek çok mekan bulunmasına karşın sizlere bu hizmeti en iyi ve en layıkıyla verebilecek tek ve ender salonlardan biriyiz.

İlahili Kına Gecesi

Maltepe ve kartal ilçesine yakın cevizli bölgesinde oyunsuz ve ilahili kına gecesi, arıyor iseniz en doğru adrestesiniz. Semazen grubu ve tasavvuf ekibi ile birlikte muhafazakar şartlara uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Dilerseniz ekip olarak, bayan semazen ekibi ve bayan tasavvuf ekibi ile de yapılabilmektedir. Mekanlarımız iki ayrı dekore edilmiş yerler olduğu için sizler için büyük bir avantaj teşkil etmektedir. İster iki mekan ayrı ister iseniz tek mekan bölünerek muhafazakar şartlara göre ayarlanabilmektedir. Sizlere farklı bir altarnatif de sunabiliriz. Organizasyon bayanlara özel olarak düşünür iseniz açık terasımızda erkek grubunu ağırlayabilmekteyiz. Bayanlara özel olan ilahili kına gecesi organizasyonunda bayan fotoğraf ve video ekibi, bayan garson personel ve bayan dj bünyemizde bulunmaktadır.

İslami Kına Gecesi

İslami kına gecesi için şartlara uygun hizmet veren salonlarımız bölgesinde tercih edilen ender ve yegane salonlardır. Dini şartlara uygun olarak tasarlanmış mekanlarımızda gerekli tüm ekip ve ekipmanlar tarafımızdan karşılanmaktadır. Kına gecesi organizasyonunu tek bir paket halinde hazırlayıp sizlere sunuyoruz. Bu neden ile sizler organizasyon ve malzeme tedariği anlamında zaman harcamıyorsunuz. Kendi bünyemizde bulunan organizasyon firmamız bu anlamda sizlere büyük bir destek veriyor ve o güne sizleri hazırlıyor. 10 gün öncesinden yapılan provalarda sizin isteklerinizi göz önünde bulundurarak tüm detayıyla sizleri mutlu etmek için büyük çaba sarfediyor. Sizlerde bu önemli gününüzde hayallerinizi en doğru mekanda gerçekleştirmek isterseniz en doğru adres yakamoz davet mekanları‘ na mutlaka bakmalısınız. Mekanlarımızda sizleri ve davetlilerinizi ağırlamak ve mutlu etmek bizim için en büyük gurur kaynağıdır.

Rezervasyon: 0216 370 56 06  instagram: https://www.instagram.com/yakamozdugunsalonlarimaltepe/