Kız İsteme Evi Söz Mekanları

By İstanbul Yakamoz Düğün Salonu In İstanbul Düğün Salonları No comments

Kız isteme evi  ve söz organizasyonları artık mekanlarda tercih edilmeye başlanıyor. Daha önceki yıllarda ev ortamında gerçekleştirilen isteme ve söz törenleri, artık günümüzde günümüzde daha butik ve daha küçük isteme ve söz evi mekanlarına taşınıyor.

Bu bağlamda işletmemiz sizler için bu mekanları en uygun şartlarda butik bir atmosfere hazırlamıştır. 100 kişiden başlayıp 300 kişiye kadar ağırlayabileceğiniz mekanlar seçiminizde, Yakamoz Düğün Salonları olarak gerekli altyapı ve özel hazırlanabilen kişiye ve organizasyona özel dekor seçenekleri ile ender mekanlardır.

Ev Ortamında Kız İsteme ve Söz Yerleri

Evinizde ağırlamakta güçlük çekebileceğiniz kalabalık gruplar için hem süsleme hem ikramlıklar sizler için büyük bir zahmete dönüşebiliyor. Bunun için sizler için özel olarak tasarlanmış küçük söz ve isteme evi mekanlarının sayısı artıyor.

Bizde bu firmalar arasındaki yerimizi aldık. Mekanlarımızda bir çok altarnatif mevcuttur,  ikramlı ve organizasyon konseptli özel isteklere cevap verebilecek bir mekan arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Küçük kız isteme evi ve söz mekanları için yeni bir konsept yaratarak sizlerin yükünü paylaşıyoruz.  Davetlilerinize ve size evinizde bulamayacağınız rahat bir konfor sağlayabiliyoruz.

Maltepe Kartal Butik Kız İsteme ve Söz Mekanları

Maltepe ve kartal ilçesinde hizmet veren Yakamoz butik kız isteme ve söz mekanları sizlere modern bir dekorun yanısıra muhteşem bir organizasyona ev sahipliği yapıyor. Öncelikle sizlerin istekleri göz önünde bulunduran mekanlarımızda 1 hafta öncesinden provalar yapılmaktadır.

Organizasyon günü aileler için masa hazırlanıp kahveler ikram edilmektedir. Kız isteme töreni yapıldıktan sonra en modern müziklerle çiftler sahneye çıkış yapmaktadır. Nişan ve söz yüzükleri takılıp sonrasında pasta kesimi yapan çift olağanüstü bir müzik eğlencesi ve ışık ambiyansı ile bu mutlu günlerini en yakınları ile paylaşmaktadırlar.

Detaylar için mutlaka Yakamoz düğün salonları ile iletişime geçiniz. İnstagram sayfamızda gerekli tüm detaylar bulunmakla birlikte genel bir inceleme yapabilirsiniz. Rezervasyon: 02163705606