Maltepe Kına Gecesi Mekanları

By İstanbul Yakamoz Düğün Salonu In İstanbul Düğün Salonları No comments

Maltepe’de Kına Gecesi Yapılabilecek Mekanlar

Maltepe konumu itibari ile Anadolu yakasında bulunmaktadır. Maltepe’de her bütçeden, her kesimden ailenin kendisine ait mekân bulabileceğini düşünmekteyiz. Maltepe kına gecesi mekanları ile ilgili birçok konseptten mekân bulunmaktadır. Bu mekanlar içerisinde sizlere iki altarnatifli mekan sunan salonlarımız maltepe’ nin en gözde ve en çok tercih edilen yerleridir.

Maltepe’de Kına Gecesi Yapılabilecek Mekanların Fiyatları

Kına gecesi de dahil olmak üzere mekân fiyatları genel olarak müşterinin isteklerine göre şekillenir. Kına gecelerinde konsepti dilerseniz siz ayarlayabilir veya bu tercihi mekâna bırakabilirsiniz. Konsept kına geceleri, mekân fiyatlandırmalarını değiştirmektedir. Fiyatı etkileyecek bir diğer seçenek ise yiyecek ve içecek tercihleridir. Müzik sistemlerinin kalitesi, ulaşım ve otopark gibi hizmetler de mekân fiyatını etkileyecek diğer hususulardır. Kına geceleri genel olarak açık ve kapalı mekân olarak tercih edilmektedir. Genel olarak yaz aylarında açık mekanlar tercih edilirken, kış aylarında ise kapalı mekanlar tercih edilmektedir. Yaz ayı da olsa öncelikle hava koşulları dikkate alınmalı. En özel gününde başta siz olmak üzere kimse hayal kırıklığına uğramak istemez. Bu noktada mekânın konumu ve hava koşulları sizler ve misafirleriniz için oldukça önemlidir. Maltepe kına gecesi mekanları Anadolu Yakasında bulunması itibari ile Kartal, Pendik gibi konumlara da oldukça yakındır.

En Çok Tercih Edilen Kına Gecesi Mekanları

En çok tercih edilen maltepe kına gecesi mekanları arasında fiyatı uygun ve görsel açıdan tatmin edici mekanlar tercih edilmektedir. İşletmelerimiz 23 yıllık tecrübesi ile sizlere en güzel şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Salon Yakamoz organizasyonlarınızı tamamen sizin istekleriniz çerçevesinde gerçekleştirmektedir.  550-700 kişilik kapasitesi, iki ayrı salon ile merkezi bir konumda sizlere hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Salonlarımızın en önemli amacı ise, müşterilerinin en özel günlerinde yüzlerini güldürmektir. Yakamoz salonları şu an kapalı mekân olarak hizmet vermektedir.

Salonlarımız merkezi bir konumda olmasından ötürü, ulaşımı oldukça kolaydır. Ses sistemi, mekânın sunduğu ikramlıklar, kamera kalitesinin oldukça yüksek olmasından dolayı müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Açık mekanlarda olumsuz hava koşullarından ötürü yaşayacağınız olumsuzlukları Salon Yakamoz ortadan kaldırarak sizlere kaliteli, şık bir kına gecesi hizmeti sunmaktadır. Sizlerde özel günlerinizde herhangi bir olumsuz durum yaşamadan, en güzel gecenizi muhteşem bir şekilde geçirmek için salonlarımızı tercih edebilirsiniz. Yakamoz ailesi en özel gecenizi tamamen sizin isteklerinize göre şekillendirerek, kına gecenizi en mutlu şekilde geçirmenizi sağlar.

İnstagram : https://www.instagram.com/yakamozdugunsalonlarimaltepe/

 

Rezervasyon: 0216 370 56 06  instagram: https://www.instagram.com/yakamozdugunsalonlarimaltepe/