Kartal Düğün Salonları

By İstanbul Yakamoz Düğün Salonu In Düğün Salonu, İstanbul Düğün Salonları No comments

Anadolu yakasında kaliteli ve profesyonel ekiplerle çalışan bir düğün salonu arıyorsanız doğru adrestesiniz. Kartal düğün salonları olarak lokasyonumuz gereği bölgeye daha fazla hizmet vermekteyiz. Uzun yıllardır aynı adresede binlerce düğüne ev sahipliği yapmış olan salonumuzda sizleri ağırlamak isteriz.

Kartal Kaliteli Düğün Salonları

Kartal düğün salonları olarak yaz kış demeden 365 gün sizlere hizmet vermekteyiz. Sizlerin en mutlu anları ve hayatta bir kez yaşadığınız bu özel gününüzü daha da güzel kılmak ve akılda kalıcı hatıralarla geride bırakmak için sürekli kendimizi yeniliyoruz. Kartal düğün salonumuz bir çok salonun aksine ziyaretçilerinizi etkileyici dekoru, oturma düzeni, ışıklandırması ve ses sistemi ile tam istediğiniz ve aradığınız bir düğün salonudur.

Yakın bir zamanda düğün yapmayı planlıyorsanız, tercih edeceğiniz mekanın gerçekten uygun ve bütçenize uygun olduğu kadar, aynı zamanda davetlilerin rahat edebileceği bir ortamı da sağlayacak nitelikte olmasına dikkat etmelisiniz. Bu doğrultuda kartal ve çevresinde gerçekleştirilecek düğün için salon, mekan arayışına girebilirsiniz. Salon bulma sürecinde, sizin için önemli olan hem bütçe ile ilgili hem de mekanda gerçekleştirilecek düğün ile ilgili bazı önemli kriterler olabilmektedir. Bu kriterlerin pek çoğunun sağlanması, çoğu zaman zor olabilirken, aradığınız koşullara uygun kartal düğün salonları bulmak için sadece bir kaç dakika çıkan sonuçlara göz gezdirmeniz yeterli olacaktır. Bir düğün salonu, yapacağınız düğün boyunca ek olarak pek çok hizmeti sunabilir. Bu hizmetler düğün düzenini sağlayacak hizmetler olabileceği gibi aynı zamanda düğün boyunca çalınacak müzikler için bir yöneticinin sağlanması olarak da sağlanabilir. Bu anlamda, özellikle bazı düğün salonlarının özel olarak kamera ile çekim hizmeti sunduğunu belirtmeliyiz. Bu hizmetler bazı kartal düğün salonları için ücretli olarak sunulurken, bazı düğün salonlarında ise ücretsiz olarak sunulan, daha doğrusu düğün salonu kira bedeline dahil olarak sunulan hizmetleri kapsar. Bu anlamda, tercih edilecek bir düğün salonunda, sunulan ek organizasyon hizmetlerinin olup, olmadığını gözden geçirmeniz, ayrıca bu ek hizmetlerin ücrete ne kadar oranda yansıdığını da göz önünde bulundurmanız, bütçenize uygun bir kartal düğün salonu tercih edebilmenizde önemli olacaktır.

Düğün salonunun büyüklüğüne bağlı olarak, en çok uğraş gerektiren işlemlerin başında da süsleme, pasta ve müzik düzeneğinin hazırlanması, ortamın doğru bir şekilde yerleşiminin sağlanması ve bu sayede davetlilerin de rahat bir düğün ortamında eğlenebilmesi gibi aşamaların her biri çoğu zaman bir düğün organizatörüne ihtiyaç duyulmasını gerektirir. Bu anlamda, pek çok kartal düğün salonun da bu hizmet sunulmakla beraber, aynı zamanda ortamın oluşturulmasında; bu özel günü tamamlayacak olan çiftin de düşünce, öneri ve fikirleri alınır, bu doğrultuda hareket edilerek, düğün salonu ortamında düzen sağlanır. Siz de bulabileceğiniz kartal çevresi düğün salonlarında, aradığınız nitelikleri karşılayan büyük yada daha küçük alan mekanlar ile bütçe ve düğün planlarınız için en uygun olanını seçebilirsiniz.

Kartal Düğün Salonları; muhteşem dekore edilmiş iki salonuyla sizlere ihtişamlı bir mekan sunarak sıradanlıktan çıkmış mekanlarıyla kartal cevizlide hizmet vermektedir. Klasikleşmiş düğün salonu görüntüsünden sıyrılmış iki farklı salonları ile adeta bir balo salonu dizaynında kendisini her geçen gün yenileyerek adından sıkça söz ettirmektedir. 2014 Yılında yapmış olduğu yeni dekoruyla adeta evlenicek çiftlerin rüyasını süslemektedir.

İster yemekli, ister yemeksiz düğün tercih edebileceğiniz gibi bir çok ayrıntıyı da kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Kartal bölgesinde çok fazla sayıda düğün salonu alternatifi bulunmasa da kaliteyi arayanların tercihi daima Yakamoz düğün salonları olmuştur. En güzel ve bir o kadar da heyecanlı olduğunuz düğün geceniz için tüm ekibimizle hazırız. Tam müşteri memnuniyetini ilke edindiğimiz salonlarımızla sorunsuz ve sıkıntısız bir düğün gecesiniz sizler için hazırlıyoruz.

Kartal düğün salonlarımızda verilen hizmetler

Düğün salonları düğün dışında aşağıdaki hizmetlerden de faydalanabilirsiniz.

  • Nişan Organizasyonu
  • Kına Organizasyonu
  • Toplantılar
  • Dernek gnleri ve geceleri
  • Özel Davetler
  • Balolar
  • Sünnet Organizasyonları
  • Doğum günleri
  • Nikah

Kartal düğün salonumuz yılın her günü açı olmakla beraber yoğun talep gören bir salondur. Planlamanızı yapmadan önce müşteri temsilcimizle lütfen günler ve takvim hakkında bilgi alınız.

Kartal Düğün Salonu İletişim ve Rezervasyon

Kartal düğün salonları Yakamoz Gala için kesinlikle erken rezervasyon yaptırmalısınız. Aylar öncesinden dolan iki adet salonumuz için sizleri geri çevirmeden hizmet vermek tabiki isteriz ancak yoğun talep nedeni ile Kartal daki salonlarımız için mutlaka erkenden başvuruda bulunmalısınız. Tüm sorularınız ve rezervasyon için

Kartal Düğün Salonu Adresi : Adres : Bağdat cad. no:605 A/blok Kat.1-2 Cevizli / Kartal / İSTANBUL

Telefon:  0 (216) 370 56 06
Gsm:      0536 828 30 61

goo.gl/RcuqU1

maltepe nikah salonu