Maltepe Yemekli Düğün Salonları

By Salon yakamoz In İstanbul Düğün Salonları No comments

Maltepe yemekli düğün salonları aramalarınızda ilk karşınıza çıkan salonlar ile değil yemekli organizasyonu layıkı ile yapabilen mekanları tercih etmelisiniz. Bununla ilgili çok iyi araştırmalar yapıp kararınızı öyle verin. Gerekirse mekanın yemekli organzisyon yaptığı gün randevu talep edip hem menülerinin kalitesini görmüş hemde yapmış olduğu hizmeti gözlemlemiş olursunuz. Maltepe Yakamoz düğün salonları olarak yemekli düğün, nişan, kına gecesi, söz merasimi, toplantı ve özel gecelerinizde yıllardır bu tür organizasyonlarımızı bünyemizde tüm hijyen kurallarına uygun bir biçimde en doğru ve en yüksek kalitede yapan mekanlardan biriyiz. Bununla ilgili güven duyabilmek adına referaslarımız ile ilgi sayfamızı inceleyebilirsiniz. Şimdi sizlere mekanlarımızda yapmış ve yapmakta olduğumuz organizasyonlardan bahsetmek isteriz.

Maltepe Yakamoz Düğün Salonları Ne Gibi Hizmetler Sunar

Maltepe yemekli düğün salonları arayışlarınızda yakamoz düğün salonları hizmetleri şu şekildedir.

. Yemekli düğün organizasyonu

. Yemekli nişan töreni

. Yemekli kına gecesi

. Yemekli söz merasimi

. Yemekli dini düğün

.Yemekli islami düğün

. Kadın erkek ayrı mevlütlü düğün

. İlahili ve sohbetli dini düğün

. Haremlik selamlık düğün

. Yemekli Dernek Gecesi

. Yemekli Toplantı

. Yemekli sünnet düğünü

Bu türde yapmak istediğiniz organizasyonlarınızda yemekli menünün yanı sıra kokteyl, aparatif ve pastalı menü tercihlerinizide gerçekleştirebiliriz.

Maltepe Yemekli Düğün Salonları %20 Erken Rezervasyon İndirimi Başlamıştır

Maltepe’ de yemekli düğün salonları seçimlerinizde sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara sunmaktayız. Google üzerinden yapacağınız aramalarda alternatif seçimler bulunmaktadır. Fakat mekanlarımızda alacağınız hizmetin kalitesinden asla ödün vermeden seçkin personellerimiz ile işlerinde uzman ekibimiz sizleri ayrıcalıklı bir hizmet ile ağırlamaktadır. Bununla ilgili hiç şüpheniz olmasın. Ayrıca erken rezervasyon düşünenler için % 20 gibi bir indirimimiz bulunmaktadır. İndirimden faydalanmak için lütfen elinizi çabuk tutun. Rezervasyonlarımız ile ilgili sınırlı sayıda yerimiz kalmıştır. Yakamoz Düğün Salonları olarak 400 kişilik beyaz etli menülerde 11.500 tl den başlayan fiyatlar ile adeta şok bir kampanyaya imza atarak, herkesi evlendirmek için var gücümüz ile çalışmaktayız. Mekanlarımızda yemekli menü dışında pastalı, aparatif ve kokteyl menü seçeneklerimizdende yararlanabilirsiniz. Bununla ilgilide indirimlerimizden faydalanabilirsiniz. Sizlerde erken rezervasyonlarımızdan faydalanmak için lütfen bizler ile irtibata geçiniz.

Rezervasyon: 0216 370 5606

İnstagram: https://www.instagram.com/yakamozdugunsalonlarimaltepe/