İslami Düğün Salonları

By Salon yakamoz In İstanbul Düğün Salonları No comments

İslami düğün salonları şuan için çok yaygınlaşmış olmasada salonlarımızda yaptığımız değişikliklerden sonra sizler için bu zemini oluşturmuş bulunmaktayız. Klasik düğün salonu modundan çıkmış iki farklı salonlarımızda dini düğün, islami şartlara en uygun biçimde yapılmaktadır. Özel ayarlanabilen paravan sisteminin yanı sıra mescid ve çocuk emzirme odaları bayan erkek ayrı kullanılabilen salonlarımız sizler için en iyi ve en yenilikçi hizmeti sunmaktadır. İslami düğün için gelen talepleri karşılayabilen maltepe yakamoz düğün salonları bünyesinde gerekli tüm altyapı ekipmanlarını bulundurmaktadır.

İslami Düğün Salonları Hakkında Bimeniz Gerekenler

Sizlerden gelen taleplere göre maltepe islami düğün salonları olarak, semazen ekibi, kur’an ve evlilik duası okuyabilen hoca, davetlileri karşılayan tasavvuf ekibi, ilahi grubu, sünnet törenleri için mehter takımı v.s bunlardan sadece bir kaç tanesidir. Bayanlara özel bayan dj, bayan kameraman, bayan fotoğrafçı, bayan garson bünyemizde bulunmaktadır. Yapmakta olacağınız organizasyonun şekline göre yemekli, pastalı, aparatif ve kokteyl menü seçeneklerimiz sizlerin bütçelerine uygun bir şekilde hazırlanmaktadır. Yani kaliteli menü ve uygun fiyat politikası ile hizmet şeklimiz vardır.

İstanbul Maltepe İslami Düğün Salonları Tercihi

Evet sizlerde istanbul maltepe’ de islami düğün salonları araştırıyor iseniz en doğru adrestesiniz. Hem maltepe hem kartal’ a yakınlığı ile ulaşım açısından çok avantajlı salonlarımız sizlere büyük kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca ücretsiz kapalı otoparkımız ve vale hizmetimiz ile gelicek olan misafirlerinizin rahatlığı sizler içinde mutlaka çok önemlidir. Sizlere uygun şartlarda hazırlanan ve taleplerinize cevap verebilen iki ayrı salonlarımız ile sizlerin adına en ince ayrıntı düşünerek hazırlıklarımızı yapıyoruz. Sizler anın tadını çıkarırken bizler sizlerin isteklerinizi karşılayabilmek ve sizi mutlu bir şekilde ağırlamak için yoğun efor sarfediyoruz, bu nedenle bekentilerize cevap alacağınız mekanlarımızı canlı görmenizi tavsiye ediyoruz. Mekanlarımızda islami düğün, islami sünnet düğünü, dini düğün, haremlik selamlık organizasyon, dini kına gecesi, dini nişan yine islami şartalara uygun söz merasimi yapmış olduğumuz etkinliklerden sadece bir kaç tanesidir. Sizler için özel olarak tasarlamış olduğumuz mekanlarımızı lütfeen detaylı bir şekilde araştırınız diyoruz. Maltepe Yakamoz Düğün Salonları olarak sizlere mutluluklar dileriz.

İnstagram: https://www.instagram.com/yakamozdugunsalonlarimaltepe/

Rezervasyon : 0216 370 56 06