Maltepe Düğün Salonları İstanbul

By Salon yakamoz In İstanbul Düğün Salonları No comments

Maltepe düğün salonları istanbul adlı makalemizde sizlere en kaliteli düğün mekanını en uygun fiyatlar ile sunan yakamoz düğün salonlarından bahsedeceğiz. Yakamoz düğün salonları sizler için istanbul anadolu yakası maltepe cevizlide tüm toplu araçların geçtiği ana cadde güzargahi üzerinde iki farklı mekan ile hizmet vermektedir. Bünyesinde 550 ve 700 kişilik kapasiteli mekanları ile uzun seneler bölgesinde diğer mekanlardan farklı bir hizmet kalitesi ile tercih ediliyor ve ismini duyuruyor. Kendine özgü bir hizmet kalitesi, farklı program anlayışı seçici personelleri ve yeniliğe açık mekanlar ile daima çıtayı diğer meslektaşlarından yukarı seviyede tutmaktadır.

Maltepe Düğün Salonları İstanbul Fiyatları ve Menüleri

Yakamoz düğün salonları fiyatları ve menü seçenekleri açısından oldukça zengin ve bir o kadar da uygun fiyat politikası ile yıllardır hizmet vermeye devam etmektedir. Bünyesinde yemekli, kokteyl, aparatif ve pastalı menü seçenekleri bulundurmaktadır. Sizlere altarnatif menü ve fiyat seçeneği sunmaktadır. En uygun menüsü pastalı olmak şartı ile sırasıyla bunları aparatif, kokteyl ve yemek menüsü izlemektedir. Sezona göre değişken olan fiyatları yaz sezonu ve kış sezonuna göre değişiklik göstermektedir. Fakat genel anlamda uygun fiyat, kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet vermektedir. Maltepe düğün salonları istanbul arayışlarınızda yakamoz düğün salonları ile mutlaka iletişime geçiniz.

Maltepe Düğün Salonları İstanbul Ne Gibi Hizmetler Vermektedir

Maltepe düğün salonları istanbul mekanlarında sadece düğün organizasyonu hizmeti ile sınırlı kalmamaktadır. Bunun yanısıra şu hizmetleri vermektedir.

. Sünnet düğünü

. Nişan organizasyonu

. Yemekli düğün merasimi

. Yemekli yemeksiz dernek toplantısı

. Kahvaltı

. İftar

. Kına gecesi

. Mevlüt

. İlahili ve semazenli tören

. Dini düğün

. Yılbaşı gecesi

. Kadınlar matinesi

gibi birçok organizasyona en güzel ve en elit bir şekilde ev sahipliği yapmaktadır. Hayatınızda sadece bir kere olmakta olan en önemli anınızı emin ellere teslim ederek pişmanlık yaşamayınız.

İnstagram: https://www.instagram.com/yakamozdugunsalonlarimaltepe/

Rezervasyon: 0216 370 56 06