Maltepe Düğün Salonları Kaç Kişilik?

By Salon yakamoz In İstanbul Düğün Salonları No comments

Maltepe düğün salonları kaç kişilik sorularınıza en doğru yanıtları ile sizlere aktarmaya çalışacagız. Düğün salonları mekanların fiziki yapısına göre kişi sayısı ile alakalı değişkenlik göstermektedir. Hatta şöyle söylemek gerekirse 50 kişiden başlayıp 1000 kişiye kadar mekan bulunmaktadır. Burada önemli olan davetli sayınızın önemidir. Yani burada izleyeceğiniz ilk ve en önemli yol haritası mekanın kapasitesinden ziyade önceden davetli sayınızı belirlemek ve ona göre salon bakmak daha doğru olacaktır. Sonrası sizin için mutlaka daha kolay olacaktır.

Maltepede Kaç Kişilik Düğün Salonu Tutmalıyım?

Örnek vermek gerekirse davetli sayınız 300 kişi ise 1000 kişilik bir salon tutmak cok yanlış bir karar demektir, nedeni ise mekanın o gün boş görünecek olmasından ötürüdür. Mekanı o gün boş gördüğünüzde yaşayacağınız hayal kırıklığını bir düşünün eminimki düşünürken bile huzurunuz kaçmaktadır. O neden ile davetli sayınız 300 kişi ise, size ideal salon kapasitesi en fazla 450- 500 kişilik bir mekan olması her anlamda yerindedir diyebiliriz. Çünkü davetliler iç içe aynı masada oturmadığından dolayı fire kaybının hesabını mutlaka yapmalısınız. Şöyle belirtmek gerekirse 10 kişilik masaya 6 kişi oturduğu zaman yanına ister istemez tanımayan kişiler oturmamaktadır buda fire kaybına sebep olmaktadır.

Maltepe Yakamoz Düğün Salonları Size Altarnatif Kapasiteli Mekanlar Sunmaktadır

Maltepe düğün salonları kaç kişilik araştırmalarınızda, yakamoz düğün salonları sizler için altarnatif iki ayrı düğün salonu ile 550 ve 750 kişi kapasiteli mekanlar ile hizmet vermektedir. Hem maltepe hem kartal’a yakın konumda bulunan mekanlar sizlerin rahatlığı için tüm detayları mevcudunda barındırmaktadır. Mutlaka gidilip görülmesi gereken muazzam mekanlar cevizli münibüs caddesi üzerindedir. Düğün yapmak isteyenlerin mutlaka uğraması gereken mekan için lütfen gelmeden önce ön bilgi alıp rezervasyon yaptırınız.

İnstagram: https://www.instagram.com/yakamozdugunsalonlarimaltepe/

Rezervasyon: 0216 370 56 06