Haber Duyuru Kampanyalar

By İstanbul Yakamoz Düğün Salonu In İstanbul Düğün Salonları No comments

2016 Yılı Düğün Etkinlikleri  

Salonlarımızda bu hafta düğün organizasyonu olan çiftlerimiz, Ahmet ve Merve, Pınar ve Yusuf, Ayşenur ve Tolga, Emre ve Aylin, Meltem ve Serkan, Gülcan ve Cihan, Aynur ve Hamdi, Şennur ve Ali çiftlerine ömür boyu mutluluklar dileriz.

Salon Yakamoz Düğün Davet Balo

Kına Gecesi Organizasyonu                                                                

kına salonları

1 –  Kına Gecelerinizde İnanılmaz İndirimler Sizleri Bekliyor.

Maltepe kına mekanları ve salonları olarak, Salon Yakamoz’ da kına gecesi organizasyonlarınızda süpriz ve şok indirimlerimiz başlamıştırMekanlarımızda düğün organizasyonu ve etkinlinklerini yapıcak olan çiftlerimize müjde; Salon Yakamoz Düğün Davet Salonları olarak 15. yılımıza özel siz değerli çiftlerimiz, düğün veya etkinliklerinizin mekanlarımızda olması durumunda kına gecesi organizyonlarınızda muhteşem indirimler sizleri bekliyor. Kına gecesi organizasyonlarınızda, salonumuzu tercih etmeniz durumunda gerekli fiyat indiriminden yararlanmakla beraber, kına tahtı ve takımı, bindallı, (kaftan) fes, tef, kına sepeti, ve şamdanı, mendil, intikam kahvesi, canlı müzik ( dj ), hoşgeldin karşılamasında osmanlı şerbeti ve lokum ikramı ve personel grubumuz ( bay veya bayan garson ve dj personel ekibimiz ) ve bir çok altarnatifli seçenekler ile  sizin hizmetinizde olucaktır. İki farklı dekore edilmiş mekanlarımızla, rüya gibi bir kına gecesi organizasyonu ve geri dönüşü olmayan unutulmaz anlar yaşamak için, sizin adınıza gerekli tüm detayları düşündük. Süpriz fiyatlardan yararlanmak ve unutulmayacak bir gece için bir an önce ve mutlaka salonlarımıza uğrayınız.

Rezervasyon: 0216 370 5 606

Bindallı modelleri

Tef

 2 – Kredi Kartına Taksit’ le Düğün ….      

kredi kartı taksit

 

Artık düğün, kına, sünnet düğünü, yemekli gecelerde ve tüm organizasyonlarınızda  kredi kartına taksit olayı ilk defa Salon Yakamoz’ da. Yakamoz ailesi olarak siz değerli müşterilerimiz için tüm kolaylıkları önünüze semeye devam ediyoruz. Artık tüm düğün, organizasyon ve etkinliklerinizde kredi kartına taksit olayı ilk defa bünyemizde başlamıştır. Sizlerde düğün günü nakit ihtiyacınız olması durumunda kredi kartına taksit yapabilir, o özel ve mutlu gününüzde hiç bir şekilde sıkıntı yaşamazssınız. Evet her zaman olduğu gibi yine  bir İLK’ e imza atarak tüm kolaylıkları sizlere seferber ediyor ve sizleri salonlarımıza bekliyoruz.

Rezervasyon: 0216 370 5 606

3 – ” 2015 ve 2016 Yılı Kasım, Aralık, Ocak ve Şubat Aylarına Özel Şok Kampanya.”

Salonlarımızda kış kampanyalarımız başlamış bulunmaktadır. Eylül, Ekim, Kasım ve Aarlık 2016 aylarına özel % 35 e varan fiyat indirimlerimiz başlamıştır. Sizlerde bu ayları kapsayan organizasyon veya etkinlikleriniz için salonlarımıza mutlaka uğrayınız, size özel indirimlerden yararlanınız. Şok fiyatlarımızdan faydalanmak için bize ulaşınız.

Düğün Salonları Rezervasyon: 0216 370 5 606