Artık evlilik için bir adım atmanın vakti geldi diyorsanız, nişan hazırlıkları da başladı anlamına geliyor. Nişan hazırlıkları en çok da kız tarafını düşündürüyor. Kıyafetler, özel aksesuarlar, tercih edilecek olan mekan ve tüm bu organizasyonun ayrıntıları için kız tarafı daha belirleyici oluyor. Tüm bu ayrıntılar arasında en önemli bir seçimin ise nişan mekanı seçimi olduğunu söylemeliyiz.

Nişan mekanı seçiminde sadece kız tarafı değil, aynı zamanda erkek tarafı da ortak bir karar verir. Esasında bir nişan mekanı için kesin bir karar kılmak çoğu zaman zor olabilir. Bu yüzden çevre akrabalardan, tanıdıklardan nişan için mekan önerileri talep edilir. Tam da bu aşamada sizlere dikkat etmeniz gereken bir kaç ipucu vermek istiyoruz.

Nişan Mekanı Seçimi Yaparken Bunlara Dikkat

Mega kent olarak tanımlanan İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında pek çok nişan mekanı bulunuyor. Bu mekanlar arasında tüm kriterlerinizi karşılayan bir nişan salonu bulmanız biraz zordur ancak istanbul maltepede salon yakamoz gala pek çok beklentinizi karşılayacak bir mekandır, seçimleriniz arasında salon yakamoz gala’ yı öneriyoruz.

Hem davetlilerinizin daha uygun bir ortamda ağırlanması hem de

mekanın ferah bir hava yansıtması bakımından pek çok kriteri dikkate alarak mekan seçimi yapmalısınız.

Mekan Seçiminde Cevaplanması Gereken Sorular

Aşağıdaki sorular daha iyi bir mekan seçimi için ihtiyaç duyduğunuz cevapları almanızı sağlayacaktır.

  • Mekan, davetli ve aile yakınlarının rahatça oturabileceği, geniş ve ferah bir düzene sahip mi?
  • Mekan özel olarak yiyecek içecek servisi yapıyor mu?
  • Mekanın ücreti, kalitesi ile doğru orantılı mı?
  • Mekanın dekorasyonu başarılı mı?
  • Mekanın dekorasyon ve süslemeleri özelleştirilebilir mi?
  • Personeller ve mekan sahibi ne kadar ilgili?

Tüm bu soruları daha da arttırmamız mümkündür. Çiftlerimiz bu soruları sorarken her zaman haklıdır çünkü yılların deneyimi ile bizler bu sorulara her zaman en iyi yanıtı vermeye odaklanmış bir hizmet anlayışına sahibiz. Öyleyse nişan için mekan önerileri arasında bizleri düşünmeye ne dersiniz?

Tüm ihtiyaç, beklenti ve isteklerinizi özenle dinliyor, plan yapıyor, en uygun fiyatlandırma ile lüks, şık, ferah bir nişan mekanını sizlere sunuyoruz. Bilmelisiniz ki bu salon için tüm ayrıntıları sadece sizler belirliyorsunuz.

Nişan Mekanı Seçimi Nasıl Yapılır ?

By İstanbul Yakamoz Düğün Salonu In İstanbul Nişan Salonları No comments

Evlilik yolunda en önemli adımlardan biri olan, nişandır. Ailenin ve çiftlerin tercihine göre yapılan sözden sonra, nişan günleri de çiftler için önem arz etmektedir. Yaşanan en güzel günlerden biridir ve nişan mekanları fiyatları düğün günlerine göre biraz daha uygun olmaktadır.

En Uygun Nişan mekanları ve Fiyatları

Görkemli ve harika bir nişan günü yaşamak için ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayacak bir düğün salonu seçmek doğru bir tercih olacaktır. Çünkü hem akıllarda kalıcı hem de rahat olması açısından önemli bir detaydır. Gelen misafirlerin güzel karşılanması, organizasyonun eksiksiz yaşanması, müziklerin ayarlanması, çalışanların sorunsuz hizmeti ile hayallerdeki nişan gününe sahip olunmuş olunur. Gelenek ve göreneklerimizde, nişan masraflarını kız tarafı karşılamaktadır. Bütçeyi fazla sarsmayan, nişan mekanları fiyatları sunan Yakamoz Düğün Salonları muhakkak ki doğru bir seçim olacaktır. Çoğu çiftler nişanlarını evde gerçekleştirmektedir. Evlilik yolunda en önemli adımlardan birisi olduğu için nişanların en uygun mekanda ve kaliteli hizmetin yer aldığı salonlarda yapılması önerilmektedir. Düğün tadında geçecek bir nişan günü ile hem çiftler, hem aile, hem de davetliler harika zaman geçireceklerdir.

Hayatta hemen herkesin bir kere yaşadığı bu hayat birleştirme etkinliklerinin, çiftlerdeki önemi oldukça fazladır. Bu sebepten dolayı en güzel mekan ve hizmet sunan düğün salonları her zaman ilk sıralarda tercih edilmelidir. Göreneklerimize göre, bir tepside getirilen yüzükler aileler tarafından çiftlere takılır ve akabinde kırmızı kurdele gelin adayının beline bağlanır. Tüm bu anları ölümsüzleştirirken mekanın önemi artmaktadır. Çünkü evliliğe doğru son yolculuk, nişandır.

Tüm yeni evlenmeyi düşünen çiftlerimizi  Yakamoz Galaya Bekleriz.

Nişan Mekanları Fiyatları

By İstanbul Yakamoz Düğün Salonu In İstanbul Düğün Salonları No comments