Maltepe Ucuz Kına Mekanları ve Fiyatları

By Salon yakamoz In İstanbul Düğün Salonları No comments

Maltepe ucuz kına mekanları ve fiyatları arasında yakamoz gala  mekanlarını görmeden kararınızı vermeyin. Sektörde kına ve düğün organizasyolarında bir marka haline dönüşen iki ayrı salonlarıyla sizlere ve davetlilerinize farklı ambiyans ve sıra dışı menüleri ile muazzam anlar yaşatmaktadır. Kına gecesi artık günümüzde düğün kadar önemli hatta ve hatta artık düğünden bile önemsenecek bir etkinlik haline gelmişken her anı her detayı sıradışı olmasını istiyor iseniz, yakamoz galaya bakmadan geçmeyiniz. Organizasyon öncesinde gelen misafirlerinizi girişte kına konseptine uygun kaftanlı bayan nedimler osmanlı şerbeti ve lokum ikramı ile karşılarken içerideki hizmette olağan üstü servis ikramlıkları ile davetlilerinize unutulmayacak izlenim bırakmaktayız. Maltepe bölgesinde tüm mekanlardan kendini ayrıştıran farklı ve sıradışı organizasyonlara imza atan, yeniliklerin ve ilklerin öncüsü olan mekanlarımızı mutlaka gelip görmelisiniz.

Maltepe Kına Mekanları Sizlere Neler Sunmaktadır

Kına ekipmanları ile ilgili tüm aksesuar ve gereçleri herkesten farklı olarak düşünerek bu organizasyonda, gelin bindallısı, genç kızlar için altarnatifli kaftan seçenekleri, damat için kavuk kostüm kına sepeti, kına şamdanı, fes, tef, kına mendili, altarnatifli kına tahtları, cibinlik, puf, minder, davul, kına çerçeveleri, testi şov, rengarenk kemeri, intikam kahvesi, konfeti, volkan şovlar, bayanlara özel isterseniz bayan garson ve bayan dj ekibi ile kına organizasyonundan önce detaylı organizasyon planlama ( prova ) ve bayan nedimeleri ile sizler için her detayı düşünmektedirler.

Maltepe ucuz kına mekanları ve fiyatları  ile sizlerde en kaliteli kına mekanları olan yakamoz gala ile görüşmeden yerinizi ayırtmayın diyoruz. Hayatınız boyunca bir defa olacak olan bu özel gününüzü unutulmayacak olan bu özel gününüzün zehir olmaması için işlerinde profosyeneller ile geçirin, hayatınız boyunca unutulmayacak olan bu özel gününüzün zehir olmaması için İstanbul anadolu yakası maltepe cevizlide olan mekanlar sizlere hayalinizin ötesinde bir kına gecesi yaşatmak için ve uzun yıllar hafızanızda yer etmek için sizleri ağırlamaktan onur duyar.

Rezervasyon: 0216 370 56 06