Maltepe Kır Düğünü

By Salon yakamoz In İstanbul Düğün Salonları No comments

Maltepe ilçesi sınırları içerisinde henüz bir kır düğünü şubemiz olmasada kapalı mekan tercihlerinizde sizlere en kaliteli hizmet ve salonlar ile hizmet vermekteyiz. Maltepe kır düğünü tercihlerinizde bir çok altarnatif bulunmasına karşın tutacağınız açık alan mekanın olumsuz hava şartlarına karşın altarnatif bir kapalı alanı olmasına dikkat ediniz. Yoksa o en güzel gününüz heba olabilir. Dikkat edeceğiniz diğer bir husus ise davetliler için ulaşımı kolay merkezi olması çok önemlidir.

Maltepe kır düğünleri açısından oldukça altarnatif mekanlar bulunmaktadır, ama tercih edeceğiniz mekanın ulaşımı kolay olması, altarnatif kapalı mekanının bulunması, kişi sayısı kapasitesi, mekanın sunmuş olduğu ikramlıklar, fotoğraf ve video hizmetinin olması, değiştirilebilir salon süslemeleri, otopark ve en önemli detay yapacağı program çok önemlidir. İlk kez düğün yapacak olanlar bu detayları mutlaka önemsemelidirler.

Yakamoz Düğün Salonları olarak iki ayrı dekore edilmiş 550 ve 700 kişilik kapasitedeki kapalı salonlarımız ile ulaşımı kolay merkezi bir noktada sizlere hizmet veriyoruz eğer sizlerde maltepe sınırları içerisinde kapalı mekan tercihi düşür iseniz salonlarımızı mutlaka ziyaret ediniz. Tel : 0216 370 56 06