Maltepe Kır Düğünü

By Salon yakamoz In İstanbul Düğün Salonları No comments

Maltepe ilçesi sınırları içerisinde henüz bir kır düğünü şubemiz olmasada kapalı mekan tercihlerinizde sizlere en kaliteli hizmet ve salonlar ile hizmet vermekteyiz. Maltepe kır düğünü tercihlerinizde bir çok altarnatif bulunmasına karşın tutacağınız açık alan mekanın olumsuz hava şartlarına karşın altarnatif bir kapalı alanı olmasına dikkat ediniz. Yoksa o en güzel gününüz heba olabilir. Dikkat edeceğiniz diğer bir husus ise davetliler için ulaşımı kolay merkezi olması çok önemlidir.

Maltepe’ de Kır Düğünü Yapacağınız Mekanlar Hangileri

Maltepe kır düğünü ile ilgili oldukça altarnatif mekanlar bulunmaktadır, ama tercih edeceğiniz mekanın ulaşımı kolay olması, altarnatif kapalı mekanının bulunması, kişi sayısı kapasitesi, mekanın sunmuş olduğu ikramlıklar, fotoğraf ve video hizmetinin olması, değiştirilebilir salon süslemeleri, otopark ve en önemli detay yapacağı program çok önemlidir. İlk kez düğün yapacak olanlar bu detayları mutlaka önemsemelidirler. Maltepe kır düğünü yapacağınız mekanlar hangileri derseniz bir çok altarnatif bulunmaktadır fakat tercih edeceğiniz mekanın biraz önce belirttiğimiz özellikleri mutlaka olması gerekir. Hatta en önemlisi altarnatif kapalı alanının olması olmazsa olmazdır bu çok önemli bir detay.

Yakamoz Düğün Salonları olarak iki ayrı dekore edilmiş 550 ve 700 kişilik kapasitedeki kapalı salonlarımız ile ulaşımı kolay merkezi bir noktada sizlere hizmet veriyoruz eğer sizlerde maltepe kır düğünü değilde, kapalı düğün salonları tercihi düşür iseniz salonlarımızı mutlaka ziyaret ediniz. Tel : 0216 370 56 06