Maltepe Ucuz Kına Mekanları ve Fiyatları

By Salon yakamoz In İstanbul Düğün Salonları 1 Comment

Maltepe kına mekanları arasında yakamoz gala kına mekanlarını görmeden kararınızı vermeyin. Sektörde kına ve düğün organizasyolarında bir marka haline dönüşen iki ayrı salonlarıyla sizlere ve davetlilerinize farklı ambiyans ve sıra dışı menüleri ile muazzam anlar yaşatmaktır. Kına düğün kadar önemli hatta ve hatta artık düğünden bile önemsenecek bir etkinlik haline gelmişken her anı her detayı sıradışı olmasını istiyor iseniz, yakamoz galaya bakmadan geçmeyiniz. Organizasyon öncesinde gelen misafirlerinizi girişte kına konseptine uygun kaftanlı bayan personeller osmanlı şerbeti ve lokum ikramı ile karşılarken içerideki hizmette olağan üstü servis ikramlıkları ile davetlilerinize unutulmayacak izlenim bırakmatıdırlar.

Maltepe Kına Mekanları Sizlere Neler Sunmaktadır

Kına ekipmanları ile ilgili tüm aksesuar ve gereçleri herkesten farklı olarak düşünülerek bu organizasyonda, gelin bindallısı, genç kızlar için altarnatifli kaftan seçenekleri, damat için kavuk kostüm kına sepeti, kına şamdanı, fes, tef, kına mendili, altarnatifli kına tahttları, cibinliğ, puf, minder, davul, kına çerçeveleri, intikam kahvesi, konfeti, volkan şovlar, bayanlara özel isterseniz bayan garson ve bayan dj ekibi ile kına organizasyonundan önce detaylı organizasyon planlama ve bayan nedimeleri ile sizler için her detayı düşünmektedirler.

Maltepe kına mekanları arasında sizlerde en kaliteli kına mekanları olan yakamoz gala ile görüşmeden yerinizi ayırtmayın diyoruz. Hayataınız boyunca bir defa olacak olan bu özel gününüzü işlerinde profosyeneller ile geçirin. İstanbul anadolu yakası maltepe cevizlide olan mekanlar sizlere hayalinizin ötesinde bir kına gecesi yaşatmak için ve uzun yıllar hafızanızda yer etmek için sizleri ağırlamaktan onur duyar.

Rezervasyon: 0216 370 56 06