Maltepe Kır Düğün Salonları

By Salon yakamoz In İstanbul Düğün Salonları No comments

Maltepe ilçesi sınırları içerisinde henüz bir kır düğünü şubemiz olmasada kapalı mekan tercihlerinizde sizlere en kaliteli hizmet ve salonlar ile hizmet vermekteyiz. Maltepe kır düğün salonları tercihlerinizde bir çok altarnatif bulunmasına karşın bu tarz yerlerin bir çok sıkıntıları olduğunuda unutmamanız gerekmektedir. Tutacağınız açık alan mekanın olumsuz hava şartlarına karşın altarnatif bir kapalı alanı olmasına dikkat ediniz. Yoksa o en güzel gününüz heba olabilir. Dikkat edeceğiniz diğer bir husus ise davetliler için ulaşımı kolay merkezi olması çok önemlidir. Bilirsiniz ki kır düğünü salonları genellikle şehir dışlarında olduğundan dolayı gelecek misafirlerin ulaşım sorunu epeyi zor olmaktadır. Buda davetlileri bir hayli strese sokmaktadır.  Umuyoruz ki davetlilerinizin rahatlığı en az mekan kadar sizin için de çok önem arz etmektedir.

Maltepe’ de Kır Düğünü Yapacağınız Mekanlar Hangileri

Maltepe kır düğün salonları ile ilgili oldukça altarnatif mekanlar bulunmaktadır, ama tercih edeceğiniz mekanın ulaşımı kolay olması, altarnatif kapalı mekanının bulunması, kişi sayısı kapasitesi, mekanın sunmuş olduğu ikramlıklar, fotoğraf ve video hizmetinin olması, değiştirilebilir salon süslemeleri, otopark ve en önemli detay yapacağı program çok önemlidir. İlk kez düğün yapacak olanlar bu detayları mutlaka önemsemelidirler. Maltepe kır düğün salonları yapacağınız mekanlar hangileri derseniz, google, bing, yandex mynet gibi arama motorlarında bir çok altarnatif bulunmaktadır fakat tercih edeceğiniz mekanın biraz önce belirttiğimiz özellikleri mutlaka olması gerekir. Hatta en önemlisi altarnatif kapalı alanının olması olmazsa olmazdır bu çok önemli bir detay.

Yakamoz Düğün Salonları olarak iki ayrı dekore edilmiş 550 ve 700 kişilik kapasitedeki kapalı salonlarımız ile ulaşımı kolay merkezi bir noktada sizlere hizmet veriyoruz eğer sizlerde maltepe kır düğün salonları değilde, kapalı düğün salonları tercihi düşür iseniz salonlarımızı mutlaka ziyaret ediniz. Tel : 0216 370 56 06

İnstagram: https://www.instagram.com/yakamozdugunsalonlarimaltepe/