Maltepe Düğün Salonları Yakamoz Düğün Salonu

By Salon yakamoz In İstanbul Düğün Salonları No comments

Maltepe ilçesinde her konseptden düğün salonları bulunmaktadır. Burada en önemli olan sizlerin nasıl bir organizasyon düşünüyor olmasıdır. Kapalı düğün salonları altarnatiflerinde maltepe düğün salonları aramalarınızda yakamoz düğün salonu mutlaka gidip görülmesi gereken bir mekandır. Yakamoz davet, maltepe ve kartal ilçelerine yakın lokasyonda ulaşımı rahat üst katta ve havadar ve otopakı olan iki mekan ile konumu itibari ile ender bulunan salonlardır.

Maltepe Yakamoz Düğün Salonları Hizmeti ve Fiyatları Ne Kadar?

Maltepe yakamoz düğün salonları hizmet olarak diğer mekanlardan her anlamada farklı bir konsepti daima bünyesinde bulundurmaktadır. İlçsinde yeniliklere öncülük eden yegane firmadır. Hizmet olarak altarnatif bir çok menüyü sizlerin isteklerine göre sunmaktadır. Örneğin standart menü olarak pastalı ona altarnatif aparatif menü, yemekli ve kokteyl menü seçenekleride vardır. Tabiki bu menüler ve kişi sayısı değiştikçe fiyatlarıda ona göre değişmektedir. Yani sabit bir fiyat uygulaması yoktur. Fiyatlar salonlara, günlere ve menülere göre değişkenlik göstermektedir. Haftaiçi ve hafta sonu, gündüz ve akşam saatleri fiyatı etkileyen en büyük faktörlerden birisidir. Bu neden ile tutacağınız tarih gün saat net olarak belirtmeniz gerekmektedir. 

 

Maltepe Yakamoz Düğün Salonları Ayrıcalıkları

Maltepe yakamoz düğün salonlarını diğer mekanlardan ayrıştıran bir çok avantajlı özellikleri bulunmaktadır. Bunlaradan kısaca bahsetmek gerekirse ücretsiz kapalı otopak ve vale hizmeti, sigara içilebilen açık alanlar, mekanların üst katda bulunması, lokasyon olarak tüm toplu taşıma araçlarının geçtiği ana caddeye cephe olması, marmaray ile gelicek olan misafirler için cevizli istasyon durağının yanı başında olması, mescid ve çocuk bakım odasının bulunması, yurtdışı veye şehir dışında organizasyona katılamayan misafirler için internetten canlı yayın yapabilmesi gibi bir çok özelliğe sahip mekanlardır. Lütfen mekanlarımızı yerinde canlı görerek ziyaret edip bilgi alınız..

Rezervasyon: 0216 370 56 06

https://www.instagram.com/yakamozdugunsalonlarimaltepe/