Mutaassıp Düğün Salonları

By İstanbul Yakamoz Düğün Salonu In İstanbul Düğün Salonları No comments

Mutaassıp Düğün Salonları

Mutaassıp düğün salonları, istanbul anadolu yakası maltepe ilçesinde sizlere rahat bir ortamda bayan erkek ayrı iki mekanımızla hizmet vermekteyiz. Mekanlarımızın iki katlı olması bu manada sizler için büyük bir avantajdır. Bir katında sadece bayanlar diğer katında erkekleri ağırlayabilmekteyiz. Mekanlarımızın bazı özelliklerini sıralamak gerekirse ücretsiz otopark, ulaşım kolaylığı marmaray durağına yürüme mesafesinde ve dolmuş yoluna cephedir. Bay, bayan ayrı mescid, bebek bakım odası, açık teras katımızla ister iseniz iki mekanımızı kullanabilirsiniz. İster iseniz tek mekanda organizasyonunuzu yapabilirsiniz. Tek mekanı kullanmak isterseniz, paravan sistemi ile salonu bayan, erkek ayrı oturma şeklinde de bölebiliyoruz. Bayanlar bölümüne bayan garson, bayan kameraman ve fotoğrafçı, erkekler bölümüne yine aynı şekilde bay fotoğrafçı, bay kameraman ve bay garson personeli ile hizmet verebilmekteyiz. Tek mekan kapasitemiz, 700 iki mekan kapasitemiz 1300 kişiye kadar çıkabilmektedir. Sizlerin isteklerinizi göz önünde bulundurarak bir organizasyon hazırlayabilmekteyiz. Sizlerin adınıza tüm organizsyonu düşünerek size bu konuda rehberlik hizmetide sağlamaktayız.

Mutaassıp Düğün Salonları Hakkında Detaylar

Mutaassıp düğün salonları yakamoz düğün mekanı olarak, maltepe ve kartal ilçesinin tam ortasındayız. Salonlarımız her iki ilçeye yakın konumdadır. Cevizli minüs caddesi üzerinde bulunan mekanlarımız sizlere en kaliteli organizasyonu sunmaktadır.  Google aramalarınızda bölgede bir çok mekan altarnatif muhakkakki bulunmaktadır. Fakat sizlerin isteklerine cevap verebilecek mekanlar sınırlı sayıdadır. Alacağınız hizmet ve misafirlerinizin rahatlığı için herşeyi düşünmüş olan yakamoz düğün salonları maltepe ile görüşmeden kararınızı vermeyin. Hayatınızda sadece bir kez olan bu en değerli anınızın kötü hatırlanmaması için işlerinde uzman kişi ve mekanları tercih edin.  Yapacağız etkinliklerde sizlere uygun menü seçeneklerimiz bulunmaktadır. Pastalı, aparatif, yemekli ve kokteyl menü seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz. Menülerimizde yiyecek grubu kendi bünyemizde size özel sıcak bir şekilde hazırlanıp sunulmaktadır.  Yakamoz ailesi sizlere mekan ve organizasyonun yanısıra semazen ekibi, tasavvuf ekibi ve hoca konusunda da yardımcı olmaktadır.

Maltepe Kartal İlçesinde Mutaassıp Düğün Salonları

Evet sevgili çiftlerimiz maltepe kartal ilçesinde mutaassıp düğün salonu arayışlarınızda sizlere en iyi ve en detaylı ev sahipliğini yapan salonlarımız bu konuda işinde uzman personellerimiz ile bölgede tek ender salon olan yakamoz düğün salonları mutlaka gelip görmeniz gereken mekanlardır. Maltepe ve kartal ilçesinde sizin istediğiniz tarzda altarnatifsiz tek salonuz. Gerek donanımımız gerek ise altyapımız ile bu organizasyonlara çok rahat cevap verebilmekteyiz. Bizlere ulaşmak ve rezervasyon yaptırmak için 0216 370 56 06 telefondan ulaşabilirsiniz.

İnstagram: https://www.instagram.com/yakamozdugunsalonlarimaltepe/