Maltepe Sahil Düğün Mekanları

By Salon yakamoz In İstanbul Düğün Salonları No comments

Maltepe sahil düğün mekanları  lokasyon olarak e-5 ile sahil yolu arasında, münübüs caddesi üzerinde tüm toplu taşıma araçların geçtiği ana caddede bulunan iki ayrı salonları ile sizlerin hizmetinizdedir. Hem Maltepe hem Kartal ilçesine yakınlığı ile e-5 ve sahil yoluna yakın konumdaki iki ayrı ve farklı dekore edilmiş 600 ve 750 kişilik kapasitedeki salonlarımızla sizlerin istekleri doğrultusunda menü seçenekleri belirlenip yemekli, kokteyl, aparatif ve pastalı menülerimizle, düğün, nişan organizasyonu, sünnet düğünü, kına organizasyonu, dernek gecesi, toplantı, şirket yemekleri, siyasi parti toplantıları ile toplu gruplara en nicelikli davet ve hizmeti vermekteyiz.

Maltepe Sahil Düğün Mekanları İle Düğün Atmosferi Nasıl Geçer

Maltepe sahil düğün mekanları olarak, günümüzde teknolojinin vermiş olduğu tüm yenilikleri bünyesinde bulunduran salonlarımız ve altyapımız ile sektörde her zaman yeniliklerin öncüsü oluyoruz. Sizlere daha kaliteli bir davet ve organizasyon sunmak için var gücümüzle çalışmaya ve kendimizi yenilemeye durmadan devam etmekteyiz. Gelişen ve değişen teknolojide her bir detayı atlamadan ve büyük önem vererek sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Bu önemli etkinliklerinizde her bir anının önemini ve detayını atlamadanve bu anın  ne denli önemli olduğunun bilincinde olarak, etkinlik öncesinde yapmış olduğumuz provalar sayesinde sizlerin isteklerini en güzel şekilde karşılamaktayız. Özellikle etkinlik gününüzde gelin asistanı ekibimiz sizlere o gün her anlamda destek ve hizmet vererek sizin yerinize her anı planlayarak size büyük katkı sağlamaktadır. Misafirlerin karşılamasında gelen davetlileri osmanlı şerbeti ve lokum eşliğinde karşılayan bayan hosteslerimiz ve kemanemiz ile görsel şölene ilk girişte başlamaktayız. Maltepe sahil düğün mekanları arasında davet anlayışında resmen ilklere imza atan mekanlarımız bu en özel anınızda sizin adınıza tüm detayları düşünmektedir. Gelin bu mükemmel organizasyona bizimle evet deyin.

Maltepe Sahil Düğün Mekanları olarak sahilde yerimiz olmasada sahile yakın konumda bulunmamız ve kartal ile maltepe’nin tam ortasında olmamız yani hem kartala hem maltepeye hitap etmemiz ulaşım açısından bizi etkin kılmaktadır. Mekanlarımız kişi kapasitesi olarak 100 kişiden başlayıp 750 kişiye kadar ultra kalitede hizmet vermektedir. Kendi bünyemizde yapılan ürün imalatları ile hem damak tadı hem görsel anlamda en kaliteli hizmeti en makul fiyatlara sunarak bu platformda adımızdan sıkça söz ettiriyoruz. Kaliteli bir organizasyon düşünüyor iseniz salonlarımızı görmeden ve bizden fiyat almadan karar vermeyiniz.

REZ: 0216 370 56 06