Esenket Düğün Salonları Size Çok Yakın

By Salon yakamoz In İstanbul Düğün Salonları No comments

Esenkent Düğün Salonları arayışlarınızda yakamoz düğün salonu sizlere cevizli tren istasyonunda hizmet vermektedir. Esenkent mahallesine yakın konumda bulunan iki ayrı mekanlarımızla ulaşım ve otopark sorunu bulunmayan işletmelerimizde siz davetlilere kına gecesi, düğün, nişan merasimi, dernek toplantısı, söz, parti, sünnet düğünü organizasyonlarımızla yemekli, kokteyl, ve aparatif menülerimizle hizmet vermekteyiz. Esenkent’ de mekanımız olmasada size yakınlığımız ile bir telefon kadar yakınınızdayız. Yakamoz düğün salonlarında detaylı bir organizasyon düşünüyor iseniz doğru yerdesiniz. Detaylara önem veren püf noktaları atlamayan isteklerinize cevap verebilen düz, sıradan ve basit bir organizasyon yapmayan tek mekan yakamoz düğün salonudur.

Esenkent Düğün Salonları Seçiminiz Nasıl Olmalı ?

Esenkent Düğün Salonları seçimizde tüm mekanları gezdikten sonra mekanlarımızada uğrar iseniz diğer düğün mekanlarından farklı konseptimizi ve detayları burada adeta hissedeceksiniz. Çiftlerin belirlediği salon süslemeleri, organizsayon öncesinden detaylı provalar, çiftlerin belirlemiş olduğu masa düzeni ayarlanması ve giriş, dans, pasta kesimi, çiçek atma, nikah esnasında çalınacak müzikleri, fotoğraf slaytları, takı esnasında çalınacak fon müzikleri, canlı müzik esnasında çalınacak müzik akışını, takı, pasta ve nikah esnasında olabilecek farklı konseptleri, sizlerin tarafından gelicek misafir çalgı veya sanatçı kombinasyonunu, dj performas pop saati gibi bir çok detayın üstünden geçilerek sizlere olağanüstü bir program akışı hazırlıyor.

En Şık Esenkent Düğün Salonları

En şık esenkent düğün salonları olarak bölgede ünümüz çok yagındır. düğün, kına, nişan ve sünnet organizasyonları önemli bir gündür ve bu önemli gününüzün heba olmasını istemez iseniz bu organizasyonlarınızı emin ellere teslim ediniz. Çünkü bu anların geri dönüşü yoktur. Yakamoz Düğün Salonları olarak siz evlenecek çiftlerimize buradan sesleniyoruz ve diyoruz ki, düğün bizim işimiz bu konuda oldukça net ve iddalıyız. Sizleri mekanlarımızda ağırlamaktan onur duyarız.

Rezervasyon: 0216 370 56 06