Maltepe İsteme Söz Mekanları

By Salon yakamoz In İstanbul Düğün Salonları No comments

Maltepe ve kartal bölgesinde ikamet ediyor iseniz, yakamoz düğün salonları sizlere bir yenilik daha sunmaktadır. İsteme veya söz merasimi için sizlerin adına en ince detayları düşünülmektedir. Küçük ve büyük salon olmak üzere iki farklı mekan seçeneği ile evinizde veremeyeceğiz davetler için ideal bir ortam sunmaktadır. Maltepe ve kartal’ da isteme söz mekanları adı altında muazzam organizasyonlar gerçekleştiriyoruz. Evininize sığmama durumu ve misafirler ile ilgilenmek o gün için size çok uğraş verici ve yük olmaktadır, bu neden ile sizin adınıza herşeyi biz düşünerek çiftlerimiz için yeni bir çağ açarak bu tür organizasyonları en layıkı ile yapmaktayız.

Maltepe ve Kartal En Kaliteli İsteme Söz Mekanları Neresi?

Maltepe ve kartal ilçelerinde en yenilikçi ve en kaliteli isteme ve söz mekanları yakamoz düğün salonlarıdır. Gelişen ve yenilenen çağda tüm yenilikleri en hızlı bir şekilde sizlere sunan tek mekanız. İlklerin öncüsü olan salonlarımızda küçük isteme söz mekanları, aynı zamanda büyük isteme söz mekanları olarak iki farklı mekan ile hizmet vermekteyiz. Davetli sayınıza göre tercih edebileceğiniz altarnatifli salonlar ile her daim sizin özel isteklerinizi göz önünde buluındurarak hizmet etmekteyiz. İster yemekli, ister pastalı, ister iseniz kokteyl tarzı menü seçeneklerimiz vardır. Bununla ilgili yapmanız gereken tek şey bizim ile irtibata geçmenizdir.

İsteme Söz Mekanları Fiyatları Ne Kadar?

İsteme söz mekanları fiyatları tutacağınız mekana , menüye, güne ve mevsime göre değişiklik göstermektedir. Kış sezonu yaz sezonuna göre fiyat olarak daha uygundur. Tabi bunun yanı sıra hafta içi hafta sonuna görede uygunluk göstermektedir. Maltepe isteme söz mekanları tercihinizde yakamoz düğün salonları hem fiyat uygunluğu hemde kaliteli menü ve görselleri ile mutlaka görüşmeniz gereken mekanlardır. Daha kapsamlı ve detaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız.

Rezervasyon : 0216 370 56 06

https://www.instagram.com/yakamozdugunsalonlarimaltepe/