Vazgeçilmez Kına Mekanları

By Salon yakamoz In İstanbul Düğün Salonları No comments

 

Masal tadında kına mekanları  ile kendinizi  binbir  gece masallarındaki  prenses gibi hissedeceğiniz, düğün organizasyonlarında da sıkça tercih edilen şık ve ferah bir mekanda eğlencenin tadını doyasıya çıkartacaksınız. Bu bağlamda sizin keyifle ve stresten uzak bir gece geçirmeniz için tüm ekibimizle yanınızdayız. Kına mekanları hizmetlerinin  yanı sıra düğün, kokteyl, nişan, dernek gecesi, gibi her türlü organizasyonlarınız için size bir telefon uzaktayız. Gelin ve damat adaylarımızı müşteriden daha çok bir dost olarak gören bir anlayış ve hoş görü ile onların bu en özel günlerini en kusursuz hali ile sunmaya çalışıyoruz.

Kına Mekanları

Tüm bu hizmetleri verirken profesyonelliği elden bırakmıyoruz. Bir düğün salonu daha çok sosyal bir tesiste olması gereken her şeyin en ufak detaylarına kadar düşünülerek tasarlandığı kına mekanlarında tüm organizasyonlarınız için size özel bir mekan hazırlamanın mutluluğu içindeyiz. Tüm eş, dost, aile ve akrabalarınızla kına geceniz boyunca eğlenceli şık ve ayrıcalıklı bir mekanda bulunmanın hazzını size yaşatmak bizim temel ilkemizdir. Salonumuzda çocuk oyun odasından tutunda bayan – erkek mescidi, gelin ve sanatçı odaları, makyaj odası, modern lavaboları, aperatif yiyecekleri, soğuk – sıcak içecekleri, led ışıkları, geniş dans pisti ile her türlü görsellik ve daha bir çok sayamadığımız bir çok özelliğe sahip kına mekanları ile  siz değerli müşterilerimizi en güzel şekilde ağırlamanın coşkusu içindeyiz.

Güvenlik kamerası ile devamlı gözetlenen salonumuzda arabanız için otopark sorunu yaşamayacaksınız. Kına gecesi boyunca güler yüzlü tecrübeli garsonların hizmet kalitesi, profesyonel kamera ve fotoğraf çekimi ile siz değerli müşterilerine kendini özel ve ayrıcalıklı hissettirmek bizim işimiz.

Sizde ileride çocuklarınız ve torunlarınıza anlatabileceğiniz en güzel hatıraları ölümsüzleştirmek istiyorsanız, yakamoz kına mekanları ile bu hayalinizi hayatınıza geçirebilirsiniz. Kına mekanları ile de hizmet vermeye başlayan Salon Yakamoz ailesi olarak bizler üstün ve kusursuz hizmet anlayışı ve profesyonel kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Dilerseniz kendi masalınızın prensesi olun, dilerseniz de klasik kına mekanları anlayışının dışında doğal dokulara sahip doğal ve özel kına mekanında eğlenmenin ayrıcalığını yaşayın. Unutmayın Yakamoz kına mekanları ile yaşanan güzel anların tekrarı olmaz ve asla unutulmaz.

Kına Mekanları Rezervasyon

0216 370 56 06