İstanbulda Kına Mekanları

By Salon yakamoz In İstanbul Düğün Salonları No comments

Kına düğün öncesi gecesi gerçekleştirilen, geleneksel bir etkinliktir. İstanbul kına mekanları arasında karar verirken, kına organizasyonu hizmetini sizlere en iyi bir şekilde sunabilecek bir firmayla çalışmak daha iyi bir seçim olacaktır.

İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasında bulabileceğiniz pek çok kına mekanları mevcut. Bu mekanların bir kısmı etkinliğin düzenlenecek olan tarihine de bağlı olarak yoğun olabiliyorlar. Yoğunluk olması durumunda alternatif mekan arayışı içerisinde oluyorsunuz. Öte yandan pek çok çift kına mekanı için görüştüğünde hiç beklemedikleri kadar yüksek ücretler ile karşılaştıklarını belirtiyorlar. Sonuç olarak böylesi özel bir gün için gerekli olan mekanı uygun fiyat, kaliteli dekorasyon ve ekstra hizmetler dahil bulmak oldukça zor oluyor, ancak bizler kına gecesi için tüm olasılıkları düşünüyor ve aynı zamanda beklentilerinizi de karşılayacak mekanları sizlere sunuyoruz.

Kına Mekanımızı Tercih Etmeniz İçin Sebepler

Şimdiye kadar evlilik, nişan, kına ve çiftlerimizin tüm önemli, özel günlerinde mutlu bir beraberlik için adım atmalarını sağlayacak pek çok organizasyonu gerçekleştirdik. Esasında mekan kriterlerimizde beklentilerin karşılanmasına büyük önem vermekteyiz. Bu nedenle çiftlerimizin düğün salonları mekanlarımızı hangi tür etkinlik kapsamında kiralamak istediğini öğreniriz, bu doğrultuda profesyonel bir organizasyon hazırlığı gerçekleştirerek, belirtilen tarih için her bir ayrıntının kusursuz olmasını sağlarız.

Biliyorsunuz ki; nişan, nikah, kına gecesi ve düğün gibi özel günler her ne kadar benzer konseptleri çağrıştırsa da, esasında bu etkinlikler amaç, içerik olarak farklılık göstermektedir. Dolayısıyla bu farklılıkları en iyi bir şekilde mekanın dekoratif düzenine yansıtırken, sizlerin de istek, öneri, beğenilerinizi göz önünde bulunduruyoruz.

Geleneksel Kına Gecesi

Evlilik öncesi özel bir gece, bu gece tamamen geleneklerinize göre planladığınız bir konsept ile düzenlenir. Bu sadece eğlencenin ön plana çıktığı bir kına gecesi olabilir ya da tercihinize bağlı olarak geleneksel ezgi, dekoratif öğeler, kıyafet ve diğer öğelerin ön plana çıktığı bir gece de olabilir. Ayrıntıları belirleyecek olan tamamen sizlersiniz.

Bizlere ulaşarak kına gecesi organizasyonu, mekan kiralama, mekanı görme ve diğer tüm isteklerinizi, konuları ve sorularınızı danışabilir, mekan rezervasyonu için bir ön anlaşma düzenleyebiliriz.

Kartal Düğün Salonları Ailesi Yakamoz Gala Olarak Tüm Çiftlerimize Mutluluklar Dileriz…