İlginç Düğün Fikirleri

By İstanbul Yakamoz Düğün Salonu In İstanbul Düğün Salonları No comments

Sıradan düğünleri sıradan insanlar yapar, ben özelim ve düğünümde özel olmalı; herkes benim düğünümü konuşmalı diyorsanız doğru yerdesiniz. İlginç düğün fikirleri ile daha çok mutlu olacaksınız. Birbirinden ilginç ve muhteşem fikirler ile iç dünyanızı aydınlatacak ve evlenme isteğinizi daha da arttıracaktır.

Tek renk

Düğününüzü her şey tek renk olacak şekilde yapabilirsiniz. Giysiler, ayakkabılar, masalar, sandalyeler, süslemeler ve hatta gelinliğiniz de dahil buna. Seçeceğiniz renk göz alıcı ve soluk renk yerine insanın içini aydınlatan, neşesini arttıracak bir renk seçerek evlenebilirsiniz.

Kostüm

Maskeli balo tarzında, düğünde ki herkes maskeli balo niğdasında eğlenceli kostümler giyerek mutluluğunuza mutluluk katabilirsiniz.

Kraliyet tarzı

Gelin kraliçe, damat ise kral kostümü; garsonlar kralın uşakları şeklinde düğün salonunun ise kale şeklinde konsept edilmesi ilginç düğün fikirleri arasında hoş duruyor.

Tahtrevan

Nikah masasına tahtrevan eşliğinde gelebilirsiniz. İlginç düğün fikirleri arasında yapılmaya değer ilginç bir etkinliktir. Bu güne kadar tahtrevan ile gelen, gelin ve damat adayı siz olabilirsiniz.

Bar konsepti

Düşünün ki bara gidip eğleneceksiniz ya da barda düğün yapacaksınız. Bar konsepti ile tam olarak bar havası yaratılıp sanki bardaymışsınız hissi ile eğlenceli bir şekilde düğününüzün tadını çıkaracaksınız.

Köpüklü nikah

Nikah masasına köpükler içerisinde oturabilirsiniz. Hem eğlenceli hem de nikahınızı ilginç bir biçimde kıymış olursunuz. Siz masaya oturduktan sonra üzerinize gelen köpükler arasında kaybolurken evet demenin keyfini yaşayacaksınız.

Orman

Düğününüzü doğal ve rahatlatıcı ortam olan orman ve ya orman tarzı bir yerde gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede daha huzurlu, sakin ve enerji dolu halde kendinizi yeniden doğmuş hissi ile ön plana çıkabilirsiniz.

Kapalı mekan konsepti

Düğün salonunu yaz aylarının iklimsel anlamda aşırı değişken olmasından dolayı olası açık havada yaz yağmur riskini göz önünde bulundurarak düşünebilirsiniz. Sandalye ve masaların kapalı mekan oluşundan dolayı açık renklerde olması her anlamda avantajdır.

Seksenli Yıllar

Düğününüzü seksenli yıllar havasında yapabilirsiniz, herkes seksenlerde giyilen kıyafet ve aksesuarlar ile düğünde seksenlerde olduğuna dair bir hava oluşacaktır. Aynı şekilde düğün salonunun konsepti de seksenli yıllara uygun bir konsept ile donatılmalı ve süslenmelidir. Zamanda yolculuk yapmanın keyfini çıkaracaksınız.

Rezervasyon: 0216 370 56 06