Düğün Mekan Önerileri

By İstanbul Yakamoz Düğün Salonu In İstanbul Düğün Salonları No comments

İlkbahar – Yaz sezonunun gelmesi ile beraber düğün hazırlıkları da hızlanmaya başladı. Bu aylarda evlenecek olanlar en çok hangi mekanlarda düğünlerini yapmaları gerektiğini merak ediyorlar. Eğer siz de evlenmeye karar verdiyseniz ancak evleneceğiniz mekana henüz karar veremediyseniz moralinizi bozmamalısınız. Sizin için yapılmış olan Düğün mekan önerileri sayesinde siz de düğünlerinizi nerede yapacağınıza karar verebilirsiniz.

Düğün Mekan Önerileri

Düğün mekanını belirlemeden önce mantıklı düşünmekte fayda var. Yaz düğünü yapmak zorunda değilsiniz. Eğer şartlar sonbaharda düğün yapmanıza imkan tanıyorsa bu durumda siz de yaz düğünü yaparak her şeyi sıkıştırmak yerine sonbahar düğünü yapmalısınız. Yani ilk olarak düğününüzü ne zaman yapacağınıza karar vermeniz gerekiyor.

Son yıllarda moda artık cafcaflı düğünlerden daha romantik mekanlara kaymaya başladı. Eğer modaya ayak uydurmak istiyorsanız siz de daha sade ve romantikliği ön plana çıkartacak olan mekanlara yönelmelisiniz.

Düğün yaparken eğer hava çok sıcaksa hem çevredekileri görüntüsü ile serinletmek hem de düğüne farklı hava katması için havuzlu mekanları tercih edebilirsiniz. Sonbaharda düğün yapacağınız zaman da yine havuzlu mekanları tercih edebilirsiniz. “Sonbaharda havuzlu düğün mü olur?” diyebilirsiniz. Ancak sonbahar aylarında da havalar hala sıcak olacaktır. Ayrıca havuzların ihtişamı her zaman düğünlere farklı bir hava katmayı başarıyor. Bu nedenle havuzlu mekanlar her zaman aklınızın bir köşesinde bulunsun.

Nasıl Bir Yerde Düğün Yapmalıyım

Düğün mekan önerileri alırken sadece başkalarının önerilerini dinlememelisiniz. Düğün sizin düğününüz. Bu nedenle nasıl bir yerde düğün yapmak istediğinize karar vermeniz gerekiyor. Ayrıca düğün organizasyonunun da nasıl olacağını belirlemelisiniz. Yemekli, kokteylli, canlı müzik, dj gibi seçeneklerin tamamını siz belirleyeceksiniz.

Kimsenin sıcaktan bunalmayacağı bir düğün arayışındaysanız kırları tercih etmelisiniz. Düğün mekan önerileri arasında sizlere birçok farklı kır düğün mekanı sunulacaktır. Ayrıca sizin de aklınıza gelen kır düğün alanlarına giderek incelemelerinizi yapmanız gerekiyor. Bu sayede sizin için en uygun mekanları bulacak ve düğününüz için mekanı ayırtabileceksiniz.

Tarih kokan mekanlarda yine düğünler için bir alternatiftir. Özellikle son yıllarda birçok kişi tarihi mekânlarda düğün yapmayı tercih ediyor. Siz de unutulmaz bir düğüne imza atmak için bu alanları tercih edebilirsiniz. Bunun için araştırmalarınıza aylarca önceden başlamanız gerekiyor.

Kartal Düğün SalonlarıMaltepe Düğün Salonları