Kaliteli Bostancı Kına Gecesi Mekanları

By Salon yakamoz In İstanbul Düğün Salonları No comments

Düğünlerimizin olmazsa olmazları olan kına geceleri için tasarlanmış olan salonlarımız ile hizmet vermekteyiz. Yakamoz düğün salonu ailesi olarak, bayanların çok rahat bir şekilde kına gecelerini yapabilecekleri salonlarımız, teknolojik yenilikler ile donatılmıştır. Özellikle kına gecelerinde kullanılan tüm eşyaların ve objelerin seçimi müşterilerimize aittir. Renkli bir kına gecesi geçirmek isteyen müşterilerimize özel olarak tasarladığımız bostancı kına gecesi mekanlarımız, çiftlerin yeni hayatına başlamadan önceki unutulmaz bir gün yaşamalarını sağlamaktadır. Kına gecesi organizasyonlarımız, alanında uzman ekibimiz tarafından düşünülmekte ve uygulanmaktadır. Başlangıç ve bitiş saatleri arasındaki tüm etkinlikler siz değerli müşterilerimizin arzuladığı şekilde ayarlanmaktadır. Bostancı kına gecesi mekanları için tercih edebileceğiniz salonlarımız, şıklığı ile de bir adım öne geçmektedir.  Her şeyin mükemmel olmasını isteyen gelin adayları için tasarlanmış olan ses sistemleri, havalandırma sistemleri ve süsler sayesinde konforlu bir şekilde kına gecenizi gerçekleştirmenizi sağlamaktayız. Tüm bu hizmetlerimizin karşılığını ekonomik fiyatlara sığdırmış bir firma olarak, gerek çekim yapan arkadaşlarımız gerekse ikramlarımızın dağıtımını gerçekleştiren garsonlarımız ve diğer çalışma arkadaşlarımız mesleğinde profesyonelliği yakalamış kişilerdir. Kına gecesi mekanlarımız, hoş bir ışıklandırmaya sahip ve havadar alanlardan oluşmaktadır. Gelinimizin rahat edebileceği oturma alanı, davetliler için hazırlanmış olan giyinme odaları ve erkeklerin dışarda bekleyeceği alanlar da mevcuttur. Kına gecenizin kusursuz bir şekilde geçmesi için, gerekli önlemler de alınmıştır. Güvenliğinizi sağlayan kameralar da ihmal edilmemiş ve salonlarımızın tüm fonksiyonları kullanıma hazır hale getirilmiştir.

Salonlarımız da bulunan sandalye ve masaların düzeni, konukların her yeri rahat bir şekilde görebilecekleri bir şekildedir. Gelin adayının oturduğu bölge ise, salona ve konuk masalarının hepsine hakim olarak belirlenmiştir. Bostancı ilçesinde hizmet veren kına gecesi salonumuz, istediğiniz diğer etkinliklere göre de uyumludur. Loş bir ışığa ve doyasıya oynayabileceğiniz geniş bir alana sahip olan salonumuza, ulaşım da oldukça kolaydır.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilir ve farklı bir atmosferde kına gecenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kına da giyeceğiniz elbiselerin farklı tasarımları ve renk seçenekleri mevcut olup, müşterilerimizin talebine göre salonumuz tarafından temin edilmektedir.

Rezervasyon: 0216 370 56 06