Atalar Düğün Salonu

By Salon yakamoz In İstanbul Düğün Salonları No comments

Atalar Düğün Salonu Ulaşımı

Atalar düğün salonu mekan aramalarınızda, size çok yakın konumda bulunan yakamoz düğün salonları iki modern mekanları ile hizmet vermektedir. Mekanlarda bulunan altyapı özellikleri diğer mekanlardan farklı ve son sitem ile donatılmıştır. Mutlaka gidilip görülmesi geren mekanlar 550 ve 700 kişilik iki ayrı dekorlu ve kapasitesi ile modern teknoloji ışık ve ses sistemleri, jeneretör sistemi, profosyonel garson ekibi, modern çağa uygun dj ve canlı müzik ve muazzam dekor ile cevizli marmaray istasyon durağında tüm toplu taşıma araçlarının geçtiği güzargah üzerindedir. Ulaşımı bu anlamda çok basit ve bulunabilirdir. Ayrıca ücretsiz otopark ve vale hizmeti olan ender mekanlardır.

Atalar Düğün Salonu Yakamoz Davet Mekanları Hangi Hizmetleri Sunar

Atalar Düğün Salonu Yakamoz Düğün Salonları altarnatifli menü seçenekleri ile sizlerin isteği doğrulştusunda şu hizmetleri şunları sunar.

. Standart pastalı menü

. Aparatif Menü

. Kokteyl Menü

. Yemekli Menü

. Yakamoz Menü

Bu saydığımız menü seçenekleri ile yapacağınız organizasyonu istediğiniz menü altarnatifleri ile zenginleştirebilirsiniz. Burada bizim için önemli olan sizlerin isteklerine cevap verebilmektir. Mekanlarımızda yapmış olduğumuz ve yapacağınız organizasyonları ise şu şekilde sıralayabiliriz.

. Düğün Organizasyonu

. Kına Gecesi

. Nişan Organizasyonu

. Sünnet Düğünü

. Söz ve İsteme

. Dernek Gecesi

. Kadınlar Matinesi

. Bayi Toplantısı

. Mezuniyet Gecesi

. Balo

Atalar Düğün Salonu Nerede?

Atalar düğün salonu sizlere cevizli minübüs caddesi üzerinde hizmet vermektedir. Cevizli marmaray durağına yakın konumu cadde üzeri oluşu gelen misafirleriniz için çok rahat ulaşımı olan mekanlardır. Ayrıca e-5 ve sahil yoluna yakın konumu mekanlarımızı merkezi kılan noktadadır. Google üzerinde bulunan harita konumumuzdan rahatlık ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Atalar düğün salonu aramalarınızda en doğru adrestesiniz. Mekanlarımızı mutlaka gelip görmeden karar vermeyin.

Rezervasyon : 0216 370 56 06

https://www.instagram.com/yakamozdugunsalonlarimaltepe/