Yemeksiz Düğün

By İstanbul Yakamoz Düğün Salonu In İstanbul Düğün Salonları No comments

Yemeksiz düğün yapmak isteyenler için bir çok altarnatifi bünyesinde bulunduran mekanlarımızda ister yemekli ister iseniz yemeksiz düğün yapabilecek altarnatifler olmasına karşın bunun yanı sıra aparatif ve kokteyl tarzı menü seçenekleri de bünyemizde bulundurmaktayız. Sizden gelen istekler doğrultusunda planlı bir şekilde bir çok organizasyona ev sahipliği yapmaktayız. Bunun yanı sıra yemekli, aparatif ve kokteyl tarzı menüleri düşünmeyenler için pastalı menü seçeneğimizi sizlere tavsiye ediyoruz. Hem fiyatının uygunluğu hem zengin olan menü ile ilgili seçim yapabilir ekonomik olarak daha uygun bütçeler ile düğün yapabilirsiniz.

Yemeksiz Düğün İçin En Uygun Menü Seçenekleri

Yemeksiz düğün yapmak isteyen müşterilerimiz için en uygun menü seçenekleri arasında pastalı menü altarnatifimizi sunabilmekteyiz. İçeriğinde yaş pasta, su böreği, baklava, mini pizza, kurabiye bulunmaktadır. Fiyat olarak diğer menülere kıyasla daha cazip ve daha uygundur. En uygun menü seçeneğimiz en zengin çeşit ile sizler için hazırlanarak misafirlerinize en güzel şekilde hizmet edilmektedir. Bununla ilgili değişiklikler sizlerin isteği doğrultusunda hazırlanıp sunulabilmektedir. Ekonomik açıdan kaliteli menü uygun fiyat politikası geliştirerek sizlere en uygun menü ve fiyatı sunabilmek için yoğun bir şekilde çaba sarfetmekteyiz. En özel gününüzde sizlerin isteklerini hiçe saymadan aksine en muazzam şekilde yerine  getirebilmekteyiz. Bunun ile ilgili yapmanız gereken tek şey bize ulaşmanızdır.

Yemeksiz Düğün Yapan Salonlar Hangileri?

Yemeksiz düğün yapan mekanlar aramalarınızda istanbul anadolu yakası maltepe cevizli de bulunan Yakamoz Gala Davet Mekanları 550 ve 700 kişilik iki ayrı düğün salonu ile en kaliteli ve zengin menü seçeneklerini en uygun fiyatlarda sizler ile buluşuturuyor. Şuan her hangibir mekan tutmadıysanız yakamoz düğün salonları ile mutlaka görüşmelisiniz. Standart dışına çıkabilen ve menülerde değişiklik ve esneklik sağlayabilen salonlar müşteri menuniyeti odaklı çalışmaktadırlar.

Rezervasyon: 0216 370 56 06 

https://www.instagram.com/yakamozdugunsalonlarimaltepe/