Nişan Organizasyonu

By İstanbul Yakamoz Düğün Salonu In İstanbul Düğün Salonları No comments

Nişan organizasyonu; çiftlerin düğün öncesi birbirlerini daha iyi tanıma ve evlilik için verdiği bir sözdür. Nişan töreni çok özel olmalıdır, çünkü ömür boyu bir yastığa baş koyacağınız bu yolda evliliğin simgesi olan alyansları takacağınız çok özel ve önemli bir törendir. Gelin bu sözü hep beraber kusursuz bir organizasyon eşliğinde salonlarımızda sizlerin isteklerini göz önünde bulundurarak ortak bir karar verelim. Bu anlamlı günde detayları bize bırakın, heyecanını siz yaşayın.

Evlilik öncesindeki son adım olan nişan, aslında bir nevi çiftlerin evlilik provasıdır. Çünkü bu aşamada yapılan planlamaların büyük bir kısmı, sonraki aşama olan düğününkiler ile hemen hemen aynı olacaktır.

Nişan organizasyonu yapmak isteyen çiftlerin öncelikli olarak nişanlarına kaç kişi çağıracaklarına karar vermeleri gerekmektedir. Bunun nedeni ise kişi sayısına bağlı olarak mekan seçiminin yapılacağıdır.

Nişanın evde yapılmasına karar verildiği zaman ise evin gözden geçirilmesi, eksikliklerin hızlı bir şekilde tamamlanması gerekir. Dışarıda bir tören yapılmak istendiği zaman ise çiftlerin zaman yitirmeden fiyat teklifleri almaya başlaması önemlidir. Çok fazla mekan bulunsa da bunların gerek fiyatları gerekse özellikleri bakımından doğru seçim olmaması, beraberinde farklı sorunları da getirebilecektir.

Mekanın seçilmesinin ardından ise sıra nişan organizasyonunda davetlilere verilecek ikramlara geliyor. Evde yapılacak imkanlarda eğer ki mümkünse catering hizmeti almak işleri kolaylaştıracaktır. Ancak bu yapılamıyorsa masa başı yemek yerine açık büfe tarzı bir ikram alanı oluşturulabilir. Dışarıda bir alanda yapılacak organizasyonlarda ise çiftler nişan öncesinde bu konuları yetkililer ile konuşacaktır. Nişan töreninde çiftin giyeceği kıyafetler ise oldukça geniş bir yelpazede yer almaktadır. Burada önemli olan şey ise çok fazla abartıya kaçmamak. Evde yapılacak törenlerde sade bir tarz seçimi yapılması gerekirken dışarıda bir alanda yapılacağı zaman biraz daha ağır parçalar tercih edilebilir.

Nişan gününün olmazsa olmazlarından bir tanesi ise hiç şüphesiz ki daha sonrasında bu günü hatırlatacak fotoğraflardır. Şimdilerde her ne kadar insanların hepsinin kameralı cep telefonları olsa da nişan organizasyonu yapılırken profesyonel bir kişi ile anlaşılmalı ya da çekim konusunda yeteneğine güvenilen bir yakından yardım istenmelidir. Bu kişi de nişanı baştan sona en güzel detayları ile fotoğraflayacak, sonrasında da ortaya çok güzel görüntüler çıkacaktır. Çiftin aileleri ile verdikleri pozların dışında ikili olarak ve arkadaşları ile de bu mutlu günlerinde mutlulukların diledikleri gibi paylaştıkları fotoğrafları sayesinde sonrasında nişanlarını doyasıya hatırlayabilirler. Yapılacak bu hazırlıklar kimi çiftlerin gözlerini korkutsa da ilk adımdan itibaren planlı olmaları sonrasında kısa sürede bu mutlu günlerini eksiksiz bir şekilde hazırlamış olacaklar.

Salon Yakamoz size bu önemli gününüzde eksiksiz ve görsel anlamda en iyi hizmeti sunarak, hem sizlere hemde davetlilerinize olağanüstü anlar yaşatıyor. Sektördeki 15 yıllık tecrübe ve bilgi birikimimizle, nişan organizasyonu gibi, son derece önem arz eden bu önemli anınızı, unutulmayacak kılmak için; biz varız ya siz?

Nişan Organizasyonu Rezervasyon

Rezervasyon: 0216 370 56 06