Maltepe Küçük Söz Mekanları

By Salon yakamoz In İstanbul Düğün Salonları No comments

Maltepe ve kartal bölgesinde ikamet ediyor iseniz yakamoz düğün salonları sizlere bir yenilik daha sunmaktadır. Söz merasimi için sizlerin adına en ince detayları düşünürek küçük ve büyük salon olmak üzere maltepe ve kartal’ da küçük ve büyük söz mekanları adı altında muazzam organizasyonlar gerçekleştiriyoruz. Evininize sığmama ve misafirler ile ilgilenmek o gün için çok uğraş verici olmaktadır, bu neden ile mekan düşünen çiftlerimiz için yeni bir çağ açarak bu tür organizasyonları en layıkı ile yapmaktayız.

Maltepe Kaliteli Söz Mekanları Hangileri?

Maltepe ilçe sınırları içinde en yenilikçi ve en kaliteli söz mekanları yakamoz düğün salonlarıdır. Gelişen ve yenilenen çağda tüm yenilikleri en hızlı bir şekilde sizlere sunan tek mekanız. İlklerin öncüsü olan salonlarımızda küçük söz mekanları, aynı zamanda büyük söz mekanları olarak iki farklı mekan ile hizmet vermekteyiz. Davetli sayınıza göre tercih edebileceğiniz altarnatifli salonlar ile her daim sizin özel isteklerinizi göz önünde buluındurarak hizmet etmekteyiz. İster yemekli, ister pastalı, ister iseniz kokteyl tarzı menü seçeneklerimiz vardır. Bununla ilgili yapmanız gereken tek şey bizim ile irtibata geçmenizdir.

Küçük Söz Mekanları Fiyatları Ne Kadar?

Küçük söz mekanları fiyatları tutacağınız yere , menüye, güne ve mevsime göre değişiklik göstermektedir. Kış sezonu yaz sezonuna göre fiyat olarak daha uygundur. Tabi bunun yanı sıra hafta içi hafta sonuna görede uygunluk göstermektedir. Maltepe küçük söz mekanları tercihinizde yakamoz düğün salonları hem fiyat uygunluğu hemde kaliteli menü ve görselleri ile mutlaka görüşmeniz gereken mekanlardır. Daha kapsamlı ve detaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız.

Rezervasyon : 0216 370 56 06