Kına Mekanları Anadolu Yakası

By Salon yakamoz In İstanbul Düğün Salonları No comments

Kına mekanları anadolu yakası denince ilk akıla gelen işletmelerden olan firmamız yakamoz düğün ve kına mekanlarıdır. Yenilenen ve gelişen teknolojide kına geceleri artık bir sektör haline dönüştü. Gelin adayları artık bu tür organizasyonlara çok detaylı bir şekilde önem vermektedirler. Geçmiş yıllarda derneklerde, kahvehanelerde yapılan bu organizasyonlar şuan günümüzde düğün mekanları, oteller, kına mekanlarında yapılmaktadır ve ciddi ücretler ödenmektedir. Yakamoz düğün salonları olarak, kına mekanları anadolu yakası dendiği zaman ilk akla gelen ender mekanlardan bir tanesi olarak bu önemli geceye tüm detayları ile büyük önem vermekteyiz. İk farklı salonlarımızdan küçük kapasiteli mekanımızda, unutulmaz kına gecesi organizasyonu için gerekli tüm ekipmanları bünyemizde bulundurarak organizasyon konseptinde ister menülü ister menüsüz sizin isteklerinize cevap vermekteyiz. Salonlarımızda düğün organizasyonu yapacak olan çiftlerimize küçük kına mekanımızı kampanyalı fiyatlardan yararlandırmaktayız. Böylelikle iki farklı mekanımızda hem kına hem düğün organizasyonlarınızı gerçekleştirebilmektesiniz.

En Muazzam Kına Mekanları Anadolu Yakası

Kına mekanları anadolu yakası seçenekleri arasında, Yakamoz Düğün Salonları olarak yapacağınız tüm organizasyonlarınızda ilk gününün vermiş olduğu heyecan ile hizmet veriyoruz. 1 hafta öncesinden organizasyon planlama hizmeti vererek kına olsun düğün olsun tüm detayları belirleyip son güne hiç bir aksama bırakmıyoruz. Böylelikle sizlerde organizasyon esnasında eğlenmenin ve misafirlerinizle ilgilenmenin tadını çıkartırken biz sizin adınıza tüm organizasyonu yürütüyoruz. Bünyemizde tüm kına ekipmanları altarnatifli 2 adet kına tahtı seçeneğimiz bulunmaktadır. Puf ve minderler, kız arkadaşlarınız için kaftan ( 15 adet) onların takımı fesler, tef, kına sepeti ve tepsisi, kına mendilleri,  damat için kavuk kaftan kına basma esnasında davul, gelinler için def, davul, fotoğraf çerçeveleri, intikam kahvesi, şerbet ve lokum ikramlıklarımız gibi tüm ekpmanlarımızı sizler için bünyemizde bulundurmaktayız. Ayrıca gelen davatliler için özel ücretsiz kapalı otopark ve vale hizmetimiz vardır. Kına mekanları anadolu yakasında arayışınız var ise bu detaylara mutlaka dikkat edin ve mekanlarımızı muhakkak ziyaret edin.

Kına mekanları anadolu yakası sınırları içerisinde bulunan salonlarımız ile özellikle son zamanlarda talep edilen bayanlar arasında olan bu organizasyonda profosyonel özel bayan garson ekibimiz, ve bayan dj ile birlikte bayan fotoğrafçı ekimiz ile de isteklerinize cevap vermekteyiz. Erkekler için özel teras katımızda bekleme ve oturma alanı ile de gelen misafirlerinizin tüm rahatlı düşünülmüştür. Kına mekanları anadolu yakası denince akla ilk gelen mekanlarımızda tüm önem arz eden detayları atlamadan sektörde 20 yılı aşkın tecrübemizle her zaman en iyisini yapamaya devam ediyoruz. Hayatınızda bir kere olan bu organizasyonu yaparken lütfen işletmemizi ziyaret etmeden karar vermeyiniz.

rezervasyon: 0216 370 56 06