Site icon Maltepe Düğün Salonları | Kartal Düğün Salonu | Yakamoz

Kartal Yemekli Düğün Salonları

Kartal Yemekli Düğün Salonları

Düğün salonları tercihlerinizde yemekli yemeksiz talepte bulunabilirsiniz. Kartal yemekli düğün salonları tercihlerinizde ise size hem ekonomik fiyat hemde kaliteyi aynı anda sunan Yakamoz Gala düğün salonu sıcacık ortamıyla davetlilerini beklemektedir.

Yemekli Düğün menüleri

Kartal Yemekli düğün salonları olarak sizlere çeşitli menüler sunmaktayız. Sitemiz içerisinde tüm müler yer almaktadır. Bunların dışında istek ve talepleriniz olursa müşteri temsilcimizle görüşmeniz yeterli olacaktır. Uzun yıllardır aynı adresinde Kartal da hizmet veren işletmemiz yüzlerce yemekli düğün organizasyonuna ev sahipliği yapmıştır. Müşteri memnuniyet oranı hayli yüksek olan düğün salonumuz size sorunsuz ve unutulmayacak bir gün, gece yaşatacaktır. 

Hijyen konusunda üst düzey önem gösteren salonumuz aynı zamanda profesyonel eğitim almış personelleri ile de ön plana çıkmaktadır. Davetlileriniz güler yüzlü ve saygın bir şekilde vakit geçirebileceği salonumuzda haftanın her günü düğün organizasyonları geçekleşmektedir.

Kartal yemekli Düğün Salonu Fiyatları

Kartal yemekli düğün salonları olarak fiyatların belirlenmesinde bazı etkenler bizler için önemlidir. Davetli sayısı ve tercih edilecek gün hakında personelimize bilgi vermeniz durumunda sizlere en uygun ve ekonomik yemekli düğün fiyataları verilecektir. Tüm detayları öğrenmek için hemen iletişim sayfamızda bulunan numaralardan bizlere ulaşabilir, soru, görüş ve düşüncelerinizi bizlerle palaşabilirsiniz.

Kartal düğün salonları için tek adresiniz Yakamoz Gala…

 

 

 

Exit mobile version