Kartal Alternatif Düğün Salonları

By İstanbul Yakamoz Düğün Salonu In Düğün Salonu No comments

Kartal ilçesi İstanbulun sakin çok yoğun araç trafiği almayan ve gökyüzünü rahatça görebileceğiniz ardışık binalardan oluşmayan bir semtidir. Kartal da düğün salonu arayanlar için hem ankara yolu üzerinde hemde sahil kısmı civarında salon bulmak mümkündür.

Kartal da Düğün Salonu Önerisi

Kartal düğün salonları arasında Yakamoz Gala uzun yıllardır bir çok mutlu çiftin evlenmesine vesile olmuş ve en güzel anlarında en güzel organizasyon çeşitleri ile mutlu anlara imza atmıştır. İki adet farklı büyüklükte düğün salonu bulunan Kartal Yakamoz gala bir çok özelliği ile bölgesinde diğer düğün salonlarından öne çıkmaktadır.

Kartal Düğün Salonu Özelliklerimiz

Öncelikle iki farklı salonumuzun olması sizlere seçim açısından kolaylık sağlayacaktır. Hem davetli sayınıza, hem görselliği hemde bütçenize göre kolay seçim yapabileceksiniz. Salonlarımız arasında dekor ve büyüklük farkının yanı sıra tercih durumunuza göre menü, organizasyon şeklide değişebilmektedir. Yine Kartal düğün salonlarımızı düğün dışında nişan, toplantı, balo, davet vb gibi çeşitli farklı organizasyonlar içinde kiralayabilirsiniz.

Kartal Düğün Salonu Fiyatlarımız

Salon Yakamoz sizlere olabildiğince ekonomik düğün salonu fiyatları sunmaktadır. 2017 yılına girdiğimiz su günlerde düğün salonu fiyatlarımızda herhangi bir artış öngörülmemiş ve uygulanmamıştır. Salon fiyatları seçilecek gün ve takvime aynı zamanda yemekli/yemeksiz oluşuna göre de değişmektedir.