Düğün Salonu Kiralama

By İstanbul Yakamoz Düğün Salonu In Düğün Salonu No comments

Düğün salonu kiralamak için eğer adım atmaya başladıysanız bu paylaşımımız sizin içindir. Bu anlamlı gününüzde iyi bir salon kiralamakla ile başlar herşey. Çevrenizde seçim yapmanız için bir çok düğün salonları mekanları bulunabilir ancak siz en iyi düğün salonunu ardan seçip sorunsuzca bir düğün günü geçirmelisiniz.

Salon kiralamada dikkat edilmesi gerekenler

Düğün salonu kiralaması esnasında en önce düşünmeniz gereken mekanın sizin aklınızdaki gelebilecek misafirlerin sayısını karşılayıp karşılayamayacağı olmalıdır. Salonun kiralanması esnasından en çok buna dikkat edilmelidir. Daha ekonomik olsun diye düşük ücretli düğün salonu kiralaması yapılması durumunda davetlileriniz sıkıntı yaşabilir ve düğün gününüzde istenmeyen sorunlar çıkabilir.

Salon kiralaması yapılırken yine mekanın düğün pastası, organizasyon ve karşılama hizmetleri gibi detaylarının olup olmadığı sorulmalı ve bu konuda salon yönetiminden bilgi alınmalıdır. Kiralamalara baştan anlaşılması durumunda bir kaç detay ilave edilmelidir.

Düğün Salonu Kiralamasında Sözleşme

Salon seçiminde kararınızı kesin olarak verdiyseniz iki taraflı olarak sözleşme yapmalısınız. Hem sizlerin mağdur olmaması hemde düğün salonun zarar görmemesi açısından iki taraf içinde mutlaka arada mutabakat olmalıdır.